Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában ingyenes a felsőfokú...

Angliában ingyenes a felsőfokú tanulás az első diplomáig? (Mint Svájcban)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, apám azt szeretné ha kimennék Svájcba tanulni németet, meg befejezni a középiskolát, de az az igazság, h én rühellem a német nyelvet, nem tudom miért, érzékem sincs hozzá, az angol jobban bejön (Januárban megyek nyelvvizsgázni középfokúra, 11.-ben pedig szeretném letenni a felsőfokot), ha tehetem Angliában is szeretnék majd dolgozni.

2013. nov. 8. 19:24
 1/1 anonim válasza:

Az en legjobb tudasom szeront 15evesen max valami diakcsere programmal johetsz ki angliaba tanulni (befejezni a kozepiskolat), itt az erettsegit GCSE-nek hivjak, de utana akarmit akarsz tanulni egyetemen az minimum £10000 (tandij) evente! Plusz ugye az egyeb koltsegek.

Ja ha nincs diakcsere program akkor az egyetlen esely angol kozepiskolaba jarnod ha a szuleiddel egyutt koltozol ki.

De biztos lesznek akik konkretabb tanacsot is tudnak adni...

2013. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!