Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy lehetnek magantanulo?...

Hogy lehetnek magantanulo? Kulfoldon elek, megfogok bukni!

Figyelt kérdés

Nemetorszagban elek 1 eve, tavaly meg nem kaptam semmire jegyet, de most mar igen. Nem ertek semmit a tananyagbol, olyan idegen kifejezesekkel talalkozok, hogy csak nezek.. Szinte 1000%, hogy megbukok, ezert magantanulo szeretnek lenni, akar magantanar vagy anyukam, nem tudom, hogy mukodik de anyukam eltudna magyarazni, es ugy menne minden.

Lehetseges? Segitsetek!


2013. nov. 10. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérelmet kell írni az iskola igazgatójának, amiben meg kell indokolnod. Mivel külföldön élsz, az órákat látogatni nem tudod, ennyit a szülő nem igazolhat, és természetesen az orvos sem. Nem is tudom,h eddig ezt hogy oldotta meg a sulid. Ilyenkor csak úgy mentesülhetsz a tanórák látogatása alól, ha magántanuló vagy. De függ az iskolatípustól is. Pl. szakképzőben nem lehetsz magántanuló.
2013. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kulfoldon jarok suliba, ezert nem ertem az anyagot.
2013. nov. 10. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, értem. És nem járnál jobban, ha itthon lennél vmelyik sulinak magántanulója? Kint meg nem kéne járnod.
2013. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!