Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Magyar mesterdiplomával PhD...

Magyar mesterdiplomával PhD Harvardon?

Figyelt kérdés
Pénzügy MA-m van, Corvinusról, angol és francia megy felsősokon, viszont szeretnék PhD-t is, lehetőleg külföldön. Tudom hogy van lehetőség felvételizni amcsi egyetemekre meg minden, de van olyan itt akit fel is vettek valahova? Pénzem az viszont nincs rá.

2013. nov. 24. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én egyedül japánba találtam olyan ösztöndíjat amiből meg is lehet élni, de kell hozzá 1 év research studenteskedés
2013. nov. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem fogsz ott ingyen tanulni, még ha fel is vesznek sem.
2013. nov. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

You claim to be proficient in English, perhaps you could inquire directly at Harvard admissions instead of inquiring here. At least look at their website.

I am sure that will not present as problem for you :)

Que pensez-vous mon ami?

2013. nov. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"as problem" should read " a problem "
2013. nov. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

I did so, but I was curious about personal experiences and opinions. :)


As I wrote:

"de van olyan itt akit fel is vettek valahova"


So, I was looking for someone who has applied to Harvad or another university in the United States, and has gained admisson.


Est-ce que tu peux m'aider? :P

2013. nov. 24. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!