Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ez egy kicsit hosszabb lesz,...

Ez egy kicsit hosszabb lesz, tudnátok segíteni? (Lényeg lent)

Figyelt kérdés
Szóval, én futball edző szeretnék lenni, ezt már nagyon régen elhatároztam. Külföldön, pontosan Skóciába szeretném elvégezni az, ehhez kellő Licenceket. Szerintetek, ha valaki eltökélt és egész életébe ezt akarta csinálni, van esélye ezen a pályán, anélkül, hogy komoly játékos lett volna, de nyilván, azért nem vagyok botlábú. Előre is kösszönöm a válaszotok.

2013. dec. 8. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mourinho az egyik legnagyobb futball edző, és soha életében nem volt hivatalos futballista. Szóval a kettő nem függ össze.
2013. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezért írtam, hogy megelőzzem az ilyen kommenteket, csak, hogy én innen kitudok-e jutni, mert tudom, hogy nekem ezt kell, majd csinálnom, pár év múlva: )
2013. dec. 8. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!