Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szeretnék színésznő lenni...

Szeretnék színésznő lenni kint Amerikában! Tudnátok nekem segíteni abban hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok nagyon szeretek szerepelni az iskolában , és a verseket is az iskolában mindig 5 re mondom el !! De nem tudom hogy hova menjek milyen iskolába , én most jutottam el arra a szintre amikor már elkel döntsem hogy mi akarok lenni hogy mi legyen a szakmám és én olyan természetű vagyok aki nem hagya abba amit elkezd szóval én nem vagyok olyan feladós . És nagyon szeretek olvasni több könyvet is kiolvastam ! Szóval aki tud nekem segíteni annak előre is köszönöm!!!

2014. jan. 7. 19:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj azt kifelejtettem hogy nagyon szeretem az angolt és ebből is nagyon jól állok négyesre :) de ezt még fejleszteni fogom !!! És nem adom fel és arra gondoltam hogy személyes levelet írok majd egy embernek aki a példaképem ! Remélem hogy beválik!! Lehet hogy hülyén hangzik de ez próba szerencse !!! Persze angolul amit majd 20 évesen elküldöm neki a véleményemet és hogy segítséget kérjek tőle !!
2014. jan. 7. 20:32
 2/3 GuiduHun válasza:

Szia. Nagyon jó kérdés, engem is érdekelne. Nem tudok sok mindent a színészetről, de igyekszem tájékozódni az internetről, hogy mégis miből áll ez a dolog. Nagyon sok híres filmszínész van, aki még csak nem is tanulta a színészetet, soha nem járt ilyen fajta iskolába. Hogy mégis hogyan került oda? Nagyon jó kérdés. Van akit csak egy szimpla fotósorozat készítése közben fedeztek fel, és ajánlották keressen egy menedzsert,aki kisebb szerepekre ajánlotta őt, majd onnan határ a csillagos ég. Van aki meg egész életében ezt tanulta, és hát nem egészen jött össze a világsiker, de ő is szép összegeket kap. Producer, rendező, menedzser -e válogatja. Van akiben meglátják a tehetséget, van akiben nem. Nem (csak) tanulás kérdése.

Én grafikusnak tanulok,de rájöttem, hogy nem bírnám ki ha egész életemben a fenekemen kéne ülnöm, és rajzolnék/terveznék tarthatatlan határidőkre. Lételemem a mozgás, és elkezdett érdekelni a filmszínészet. Fiatalabb koromban nem szerettem mások előtt szerepelni, szégyenlős voltam, zárkózott, 0 önbecsüléssel, mások által kirekesztett. Most hogy betöltöttem a 20-at úgy gondolom épp itt az ideje saját lábra állni, és keresni azt, amiben jó vagyok. A filmszínészet most nagyon lelkesít. Lehet ha belekóstolok, nem kérnék belőle, de próba cseresznye. Angol tudásom a béka segge alatt, de azt is megtanulom. Minden csak hozzáállás kérdése. Így viszont megint csak az a kérdés, hogyan kéne belekezdeni:D Bocsi a sok pofázásért, de gondoltam megosztom veled/ veletek. Sose késő belevágni a dolgokba, nekem csak bátorságot kéne gyűjtenem. Sok sikert kívánok neked, és várjuk az értékelhető hozzászólásokat is:)

20/L

2014. jan. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 GuiduHun válasza:
Ui.: ez a levél írás elég furának tűnik, mert nem hinném, h azt ő személyesen olvasná el, és válaszolna. Ám ha mégis így történne, kérlek keress meg!:D
2014. jan. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!