Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Jár, járt valaki egyetemre...

Jár, járt valaki egyetemre Angliában?

Figyelt kérdés

Angliában szeretnek jogot vagy krmininologiát vagy régészetet tanulni. Tudom, hogy mennyi pénzbe kerülne, de most ez nem lenyeges.

Az van, hogy nem sokat tudok az ottani rendszerről. Milyen felveteli követelmenyek vannak? igy, ha kulfodlrol megyek? kell valami nyelvizsga? ezt találtam amit tetszett:

[link]

csak az a baj, hogy nem igazán értem ezeket a követelményeket. A jelölésekre gondolok. Nagyon halas lennék, ha valaki segitene, igy vagy ugy. Elore is köszönöm!


2014. febr. 17. 16:39
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én is Angliába fogok valószínűleg tovább tanulni. Azt ajánlom, írj e-mailt az egyetemnek, nagyon segítőkészek szoktak lenni, és ez a legegyszerűbb mód arra hogy kiderítsd milyen eredményeket várnak tőled.


:)


Nyugodtan írj privátba, ha lenne kérdésed.

2014. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!