Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Színésznő szeretnék lenni?

Színésznő szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztpk. Lenne egy olyan kerdesem hogy ha szineszno szeretnek lenni de nem Magyarorszagon. Ki van zarva. Ha nem kulfoldon akik a televisanal vannak. Sebastian Rulli ilyenek. Szappanoperaban szeretnek szerepelni. Ez valahogy lehetseges? 13 eves vagyok ha ez szamit. A magyar tudasommal nincs baj. Angolul is tudok beszelni. Mik lehetnenek a kovetkezo lepesek? Esetleg eretsegizzek le? Mi ertelme ha 27 evesen vegzek mindennel. Folosleges. En mar 20 evesen ott szeretnek lenni ahol a tobbiek. Legyszives ne szoljatok le hogy hu.ye vagyok meg ilyenek. Nekem ez az almom! Koszonom elore is.

Ja es a kerdes: hogy csinaljam mi a teendo? Esetleg koltozzek kulfoldre?



2014. máj. 13. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát ha anyádék nemtudnak támogatni anyagilag hozzá, akkor nemsok esélyed van rá.


Egyébként külföldre mész, lekasztigolnak 1-1 sorozathoz és megnézik milyen vagy. Sok helyen még jól is jön ha akcentussal beszéled az angolt.


Azonban vigyázz. Nagyon de nagyon sok helyen vadásznak az ilyen álmokkal rendelkező lányokra akiket aztán prostitúcióra kényszeritenek, tehát egyedül sehova, semmiképpen ne menj, és mindennek 2x nézz utána ha találsz 1 lehetséges helyet.

2014. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
75%

"A magyar tudasommal nincs baj."


De, van.

Ha pedig álmod van, akkor küzdj meg érte. Színművészeti főiskola, casting-ok.

2014. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Igen sok ilyenrol hallottam:-( sajnos ilyen vilagban elunk! Bocsi hogy ekezetek nelkul irok telefonrol vagyok. Es akkor ezt mikor lenne jo elkezdeni? Es hova menjek?
2014. máj. 13. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ajjaj, azért a magyar tudásoddal is bajok vannak, jócskán. Az összes vessző hiányzik a szövegből, tudod, a tagmondatok közé vesszőt kell tenni, és attól tagmondat valami, hogy van benne állítmány. Az érettségit mondjuk két t-vel írják. Előbb itthon kellene elvégezned a színművészeti főiskolát, most már egyetemnek hívják, közben szorgalmasan tanulni angolul,mert hiába tudsz valamennyire angolul, az biztos kevés. Olvass sokat, hogy a beleérző képességed fejlődjön, egyáltalán, tudod-e, hogy tehetséges vagy? Menjél el valamilyen próbára. Vagy jelentkezzél drámatagozatos gimnáziumba. Azért műveltség mindenhez kell, a nyolc általános semmire sem elég, még egy szakmához sem!!!
2014. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!