Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Didro0709 kérdése:

Teljesen tanácstalan vagyok, szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
A szüleimmel tvaly decemberben külföldre költöztünk és először nem volt ezzel semmi bajom a nyelven kívül,de a nyarat otthon töltöttem és vissza se akartam jönni, nagyon sok mindenről lemaradtam ami nagyon sajnálok és a szüleim közölték velem, hogy fél évet adnak még hogy beilleszkedjek vagy februárban pótfelvételivel elkezdek otthoni suliba járni.Nagyon szeretem a szüleimet és nem akarom őket itt hagyni mert szükségem van rájuk, de ebben az országban nincs maradásom és el akarok menni, de az szóba se jöhet, hogy az egész család hazamrnjen mert apámnak itt van stabil állása. Szóval most nagyon tanácstalan vagyok és kétségbeesett.Nem tudom,hogy mi legyen.
2014. aug. 31. 10:51
 1/1 anonim válasza:
hova költöztetek? amúgy maradj. az elején a legnehezebb, több embert ismerek, akik kiköltöztek (gyereket) és gyűlöltek kint lenni. sírta, hisztit csaptak, hogy ki kell költözni. de nem volt lehetőségük. utálták. fél-1-2 év után azonban már teljesen megszerették, vissza sem akarnak jönni, nagyon örülnek, hogy kiköltöztek és maradtak. szóval adj magadnak időt. mennyi idős vagy amúgy?
2014. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!