Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik lenne a...

Szerintetek melyik lenne a helyes döntés? Többi lent.

Figyelt kérdés

Most egy magyar-történelem szakos osztályba járok egy gimnáziumban,eredetileg nem ezt a szakot jelöltem,hanem egy nyelvit,de sajnos arra nem lett meg az elegendő jelentkező.Már év elején eldöntöttem,hogy én bizony megtanulok úgy németül,hogy átkerülhessek egy másik osztályba.Aztán jött a bonyodalom,kiderült,hogy a szüleim nem is szeretnék,hogy osztályt váltsak,illetve az egyik tanáromat nagyon megszerettem,viszont ő abban a csoportban ő nem tanít,ahova mennék.Most már teljesen bizonytalan vagyok a döntésben,ki ezt mondja,ki azt.Szerintetek?


9.es vagyok.

Köszönöm a segítséget:)


2013. ápr. 16. 21:44
 1/8 A kérdező kommentje:
-1 ő xD
2013. ápr. 16. 21:45
 2/8 anonim válasza:
szerintem csináld azt, amit jónak látsz és amit szeretnél, elég nagy vagy már hozzá! Ha szüleidre hallgatsz később megbánhatod! Viszont érettségi után mehetsz nyelvi suliba ,egyetemre, külföldre tanulni stb... lehetőség adott!
2013. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel adna többet a másik osztály? Mintha azt írtad volna hogy megtanulsz úgy németül hogy átmehess egy másik osztályba? Tehát tanulod a nyelvet most is nem? Ha ott végeznél a másik osztályba mennyivel tartanál előbbre? Ha sokkal többet ad akkor menjél szerintem.
2013. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Nem az órákon tanulok németül,hanem külön járok tanárhoz,illetve minden szabadidőmben nyelvet tanulok.Ott heti 7.5 nyelvórám lenni,itt pedig helyette verset elemzek...

2013. ápr. 16. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem. Szerintem menjél..a verselemzéssel nem lehet karriert befutni manapság. Minek az a sok plusz óra, ha suliban is tanulhatod a nyelvet. Szüleid lehetnének gyakorlatiasabban ebben a kérdésben.
2013. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De egyáltalán átvennének másik osztályba?

Mármint van ott neked hely?

Nem kell "különbözetit" sem tenned?

2013. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Viszont ha tanulsz sulin kívül is nyelvet,

miért fontos, hogy nyelvis osztályba járj?

Nem értem az egészet

2013. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, átvennének viszont különbözetit kéne tennem.


Az rendben,hogy tanulok sulin kívül is nyelvet,de heti 4000 forint elmegy rá.....ha a suliban tanulnám ingyen lenne.

2013. ápr. 17. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!