Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudtok mondani jó oroszországi...

Tudtok mondani jó oroszországi egyetemeket, ahol jó a biológus képzés?

Figyelt kérdés
Még nem döntöttem el, hogy külföldön vagy Magyarországon szeretnék a felsőoktatásban tanulni. Amerikából és Nagy-Britanniából már hallottam pár jó lehetőséget, Oroszországban viszont nem tudom egyáltalán, hogy mi a helyzet. Ha tudjátok, azt is írjátok meg kérlek, hogy mennyire könnyű utána elhelyezkedni az országban.

2014. szept. 24. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lomonoszov, kiemelkedően jó a természettudományos képzésük.
2014. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor már Prága.
2014. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És Prágában melyik egyetem?

(Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat is)

2014. szept. 26. 06:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen a Károly Egyetem. Indítanak angol nyelvű képzéseket is.

[link]

[link]


De anno, orvosinál néztem, egyetem előtt van féléves felkészítő is, ahol angol nyelven van biosz, kémia és fizika, na meg cseh előkészítő a felvételire.

Na igen, ugyanis itt tesztet kell írni, nem az érettségi pontok alapján vesznek fel.

Orvosira azt hiszem pont ez a 3 tárgy kell.

Biológiára nem tudom, de biztosan ott van az is...illetve mintafeladatokat is le lehet tölteni, ha minden igaz.

Már nem tudom, hogyan van. Jó rég böngésztem.

2014. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2014. szept. 27. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!