Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek megérné-e Angliába...

Szerintetek megérné-e Angliába kimenni 9. osztálytól tanulni?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy milyen lehetőségeim lennének és hogy egyáltalán megéri vagy ne is foglalkozzak vele egyetemig.

2014. okt. 12. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van olyan szinten a nyelvtudásod hogy mindent megértesz amit mondanak akkor igen megéri. Viszont ha nincs akkora szinten nem éri meg mert ha az alapokat nem érted meg rendesen nem fogod tudni és bukás lesz a vége ami nem túl jó mert a bukás mellett az életed is tönkreteszed/nagyon megnehezíted. Ha később visszaakarsz jönni M.O-ra akkor csak cserediáknak érdemes kimenni egy évre nyelvet gyakorolni.
2014. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod a nyelvet akkor mindenképp! Ha nem, akkor nagyon nehéz dolgod lenne...:/
2014. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En nem igazan ertek egyet. En ugy jottem ide ki hogy tanulgtattam a gimibe angolt de hat a csak a kezdo csoport volt amibe en voltam. Csak az alapok szuksegesek: nyelvtan, hallas utan irni es beszelni. En 9. utan jottem ide (nem en akartam) es ha nem vagy teljesen sik hulye akk nem fogsz megbukni ezt garantalom. Persze en ugy jottem ide hogy otthon jeles voltam jo sok dicserettel ugyh az itteni szinvonal nekem konnyu. A kozepiskalak azonban nem igazan kovetelnek sokat ezert nem is tudom megerne e neked kijonni... Nyelvileg persze, de am nemtom...

Remelem segitettem ha barmi kerdesed van irj :))

2014. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!