Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A szüleim kifizetnék hogy a...

A szüleim kifizetnék hogy a Harvardon tanuljak, megéri kimenni Amerikába vagy maradjak itthon és tanuljak a Pázmányon?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 11:57
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Koszi :) az utolsó valaszolonak :) es nem azt kérdeztem h bejuthatok-e vagy nem , mert szerintem bejutnek ... Hanem azt h megeri-e :) tehat koszi azoknak a valaszoloknak akik felfogtak a kerdest :) a tobbiek meg melég fejlesszék a szövetségesüket :)
2014. nov. 11. 23:40
 12/30 anonim ***** válasza:
73%
Arcbol nem artana addig visszavenni amig nem jarsz top egyetemre. Hatranyod nem szarmazik bele..
2014. nov. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
49%
Ha kimész, tolmácsot vigyél magaddal! Főleg ha appointmentet akarsz arrangelni
2014. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Directorx válasza:
37%
Magyarországon ezt kapod. Sok sikert a Harvardon.
2014. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
36%
Ne pattogjon már itt mindenki, hogy úgyse fog bekerülni...majd azt eldönti a Harvard.Mindenképp próbáld meg,mert annál jobbat keresve sem találsz.Azért jelentkezz Pázmányra is a biztonság kedvéért.
2014. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem úgy megy, hogy csak úgy beadja a jelentkezését és kész. Évekig kell magántanárnál SAT (és esetleg TOEFL) felkészítőre járni (ami már magában több százezer forint) és lehet, hogy egy személyes interjúra is ki kell menni.

Ne keverjétek össze a magyar rendszerrel, kicsit bonyolultabb...

Amúgy meg kíváncsi lennék, hány olyan ember jár a Harvardra, aki egy gyakorikerdesek vagy yahoo ask szintű oldalon kezdte el a tudakozódást...

2014. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 paloma12 válasza:
92%
A Harvard jó ötlet, csak bekerülni nehéz. Érdekes a napokban olvastam egy cikket egy magyar jogászról, aki az ELTE-n végzett, majd a Harvardon jogot tanult, diplomát szerzett ott is. Szerint ott nem elég csak a kíváló tanulmányi eredmény, hanem színes személyiségnek kell lenni, valamiben plusznak, többnek mint a többi diák, így lehet esélyed. Valami amitől egyedi és nélkülözhetetlen leszel.
2014. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
14%

hűű mennyi irigyed van Kérdező! :)

Szerintem egyik bunkóval se foglalkozz,mondjuk,lehet,hogy igazuk van,mert gondolom ők jelentkeztek már a Harvardra nem is egyszer,és tudják,hogy mivel jár ez,különben nem mondanának ilyeneket O.o :D

Komolyra fordítva!Ha nem kamu a kérdésed,akkor igen mindenképpen jelentkezz,nincs veszíteni valód,minek maradnál itt?Az meg,hogy itt feltetted a kérdést,nekem különösen tetszik,és egyáltalán nem gáz :) ha valaki annak érzi,akkor vele van a baj.

Szóval sok sikert,majd írj,hogy mi a helyzet! ;)

2014. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 vizililiom ***** válasza:
80%
Ronaxadnak igaza van. Te nem vagy oda való. Aki ilyen hülye kérdést feltesz az már eleve nem oda való. Utána meg arra hivatkozol, hogy jól beszélsz angolul. Most viccelsz vagy tényleg ennyire butuska vagy? Azt hiszed az elég? Magyarországon + pont a felvételin, de ott alap. Látom amerikai állampolgárságod ellenére sejtelmed sincs az amerikai felvételi rendszerről. A középiskola végén felvételi tesztet kell irni és csak a legmagasabb pontokat elérteket veszik fel. Ez az un. SAT score. Bill Gates 1590-et ért el a maximális 1600-ból, Mark Zuckerberg pedig a maximális 1600-at. Nem vagy velük egy fajsúlyban, örülj ha a Pázmányra felvesznek.
2014. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
38%

viziakármi.

Kérdem én:miből gondolod,hogy nem oda való?Ismered személyesen?Vagy esetleg aki erre a honlapra kérdést mer kiírni az már egy selejt?:)

Én nem vettem észre,hogy azt írta volna a kérdező,hogy szerintetek felvennének?stb stb...

a kérdésére válaszolj,ha meg nem tudsz kérdést értelmezni akkor pedig ülj vissza az általános iskolába,karöltve az előző brutál okos,jövőbe látó kommentelőkkel! :)

puszipacsi <3

2014. nov. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!