Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A szüleim kifizetnék hogy a...

A szüleim kifizetnék hogy a Harvardon tanuljak, megéri kimenni Amerikába vagy maradjak itthon és tanuljak a Pázmányon?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 11:57
1 2 3
 21/30 vizililiom ***** válasza:
82%

Névtelenke

A kérdés egy hülye kérdés, mert aki maga nem tudja a választ rá az már túl okos nem lehet. Ha pedig nem túl okos, akkor nem oda való, mert oda csak a legeslegokosabbakat veszik fel.

Azt irja jók a jegyei :D Röhögnöm kell! Ha azt irta volna hogy kitűnő és haza meg nemzetközi versenyeken ért el helyezéseket, akkor már lehetne vele komolyabban foglalkozni.

Továbbá azért is rossz a kérdés, mert sem azt nem irta meg hogy mit akar tanulni sem pedig azt hogy azt később hol akarja kamatoztatni vagy hogy egyáltalán mik az életcéljai. Egyáltalán mit ért azon hogy "megéri"? Anyagilag? Szakmailag? Mindkettő megéri ha a megfelelő helyen kamatoztatja a tudását, ami valahol külföldön van. Magyarországra jó a Pázmány is, mert leginkáb az számit kinek milyen politikai kapcsolatai vannak.

Egy ostoba és rosszul feltett kérdés egy nagyon beképzelt kis kamasztól aki itthon sztárnak érezheti magát a kettősálampolgárságától és az angol tudásától.

2014. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 vizililiom ***** válasza:
78%
Névtelen akárki és a többi naiv, röviden: nem azzal van a gond, hogy ITT kérdez, hanem azzal hogy MIT és HOGYAN. Ez enged következtetni a Kérdező intelligenciahányadosára, nem pedig az, hogy a Gyakorikérdések publikumához fordul valamivel.
2014. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
70%
Ha azt mondod, odavaló vagy, legyen igazad, de mivel a többiek eddig csak lényegileg vázolták a követelményeket, legyünk kicsit pontosabbak. Ha egyetlen félévi vagy évvégi négyesed van 11.-ben és 12.-ben, már meg se nézik a többit. Egy felsőfokú és egy középfokú nyelvvizsga volt szükséges 2012-ben. Evidens, hogy az érettségi eredményeid is legalább az ötös szintet elérjék, ezzel kapcsolatban nem tudok autentikus adatokat, de ha tippelnem kéne, azt mondanám, 90% felett, már ha elismerik a magyar érettségi szisztematikát, mert ez sem éppen evidens. Ja és ha bekerülsz, isten óvjon meg tőle, hogy a tanulótársaid megtudják, hogy magyar vagy!
2014. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket😊

Es koszi aki nem értelmezte felre a kerdesemet ( hogy felvesznek -e 😊 , mert ügye itt nem az volt a kerdes 😊) na mind1 .. Azert majd ertesitekek titeket h milyen döntésre jutottam, de szerintem megpróbálkozom a Harvarddal hiszen nem veszithetek vele semmit 😊.. Proba szerencse 😊

2014. nov. 15. 08:27
 25/30 anonim válasza:
Helyes helyes :))
2014. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
54%

"Próba szerencse" :DDD

ez sajnos nem így működik...

2014. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
68%
Kérdésed kissé nagyképű, ha elég okos vagy, el tudod dönteni. Ha nem, akkor úgyis mindegy, szüleid fizetik...
2014. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Hanyadikos vagy?

De azért tudod mik a feltételek ugye? Mert nem elég ha csinálsz egy közel max pontos SAT-t (+SAT II) és TOEFL-t, a motivációs levelednek is fantasztikusnak kell lennie, mert csak így tudod megmutatni, hogy nem 12 egy tucat vagy (mármint a világ legjobbjai között).


vizililiom: am nem 1600 hanem 2400 a max a SAT-n (Critical Reading-Mathematic-Writing 800-800-800)

2015. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy ha tényleg érdemesnek érzed magadat rá, akkor mindenképpen próbáld meg, mert szerintem nagyon megéri. (és amúgy ha felvesznek akk szociális alapon adnak támogatást független attól, hogy amcsi vagy vagy nem. azt mondtad erre nincs szükséged, de azért gondoltam leírom.)
2015. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Na, kérdező? Mi lett végül belőle?
2016. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!