Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában hogyan tudok tanulni?

Angliában hogyan tudok tanulni?

Figyelt kérdés

3D animátor modellezö szeretnék lenni. de a kurzusok kovetelik az ucas 180 pontot?

a kèrdèsem az lwnne hog hol tudok egy ilyen ucast elkezdeni es megszerezni?



2014. nov. 24. 18:45
 1/2 Dubi ***** válasza:
Nem kell UCAS-t megszerezned, érettségit tehetsz, a követelménykről ilyen esetben az adott egyetemnél érdemes érdeklődni. 180 UCAS pont az nagyon alacsony, szerintem még az átlag 4-est sem kellene elérned, de majd kiderül. Ha már az UK-ba készülsz, és van önbecsülésed, valamint eszed, kérlek, ne egy legalja egyetemre próbálj bejutni, hanem valami erősebbe. 5-t jelölhetsz be, abba beférhetnek jók és kevésbé jók is. Ne dobd ki a pénzt a semmiért.
2014. nov. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]


ezt az egyetemet neztem azt olvastam h ez egy jo egyetem..


de elsonek az erettsegi kell.

az a gcse ami egy ev es utana van az A-level ami ket ev. ezeket melyik iskolaban es milyen dragan lehet megcsinalni?

2014. nov. 26. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!