Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában milyen egy GCSE?

Angliában milyen egy GCSE?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz?

És még csak 1 éve vagyok kint ìgy elèg nehezek a dolgozatok. Most lesz nemsokà a GCSE. Illetve nem tudom mikor lesz mert mostanàba mindenből teszteket ìrunk 15 oldalasakat minimum. Lehet hogy ez màr maga a GCSE?

Eddig Megìrtam a Science, matek, DT, Computer és angol kb félig kèsz.

a DT elèg rossz lett de a tanàr mondta semmi baj, már az is jò hogy nem az enyém lett a legrosszabb. Matek az enyèm lett a legjobb a csoportba. Science egyik felesbe van màsik rossz lett a harmadik közepes körül.

Ès ilyenkor mit lehet csinàlni ha pl a Design Technology-t ugy adtam be hogy fèlig üres? meg a többi dolgozat? Nem segitenek valahogy? Pl magyarul megirni vagy translate segitségével?

vagy lehet hogy ez nem is a gcse? Lehet csak sima Dolgozatok? Annak egy egész nap lenne nem? Mint otthon a kompetencia?

(A dt-t kb 3 óràn àt csinàltuk kb 1 hétig.)

Most vagyok 10.es, és 15 èves

vagy a gcse-t majd csak 11-be irjuk meg? Ezek csak ilyen felkèszìtő dolgozatok?

egyèbkènt szakàcs szeretnék majd lenni és ebbe a GCSE beleszòlhat ha rosszul sikerül? És amugy itt angliában vannak ilyen szakacs sulik? Vagy ez hogy működik?

Bocs a sok kérdèsèrt.

(Ja és a history olyan nehèz hogy ott pl van 1 kèrdès és ìrni kell arrol a témáról 2 oldalakat ugy hogy 1 éve se vagyok kint. Nem is értem hogy kerültem èn oda sohase szerettem a törit...)



2015. febr. 4. 18:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Vagy ez nem ugyan az a riport?
2015. febr. 14. 17:03
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi Winchesterben élünk. Ez sem túl nagy város, de nagyon szeretjük:)

Igen, nekem is furcsa hogy nem tanítanak nyelvtant. Nem is értem miért nem teszik. A lányom imád nyelvet tanulni, franciát és spanyolt tanul idén és jövőre felveszi a latint is. Emellett majdnem középfokon beszél japánul. Nyelvtanár szeretne lenni, vagy történelemtanár...

Ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor mindenképp vegyél fel nyelvet jövőre, mert hatalmas előnyt jelenthet majd a későbbiekben hogy beszélsz pl franciául. Az angolok nem beszélnek nyelveket és nagy a harc a munkaerőpiacon.

2015. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem, a rendes riportodat fel fogják tölten a Council oldalára amit ti is el tudtok érni a sulitok weboldalán keresztül. Csak keressétek meg az SLG fület. Az iskolai bejelentkezéshez használt azonosítóidat kell majd megadnod hozzá.
2015. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy felvegyek-e még egy nyelvet előbb az angolt szeretnèm perfektre. Ami még csak talàn egy alapfok. Ahogy egyre jobban tanulok meg angolul annàl többet felejtek magyarul. Azt veszem èszre hogy valaki ìr valami levelet magyarul ès màr fogalmazni ès olvasni se úgy tudok màr mint règen. amikor meg otthon voltam majdnem minden fogalmazàsom meg helyesìràs dogàk 5-ösök voltak.

inkàbb most hanyagolnàk még 1 nyelvet. Elèg lesz ez a kettő...

köszi a vàlaszokat sokat segìtettetek, mindjàrt megnèzem ezt a riport dolgot.

Köszi :)

2015. febr. 15. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!