Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha Olaszországban tanulok...

Ha Olaszországban tanulok tovább akkor be kell mennem az Olasz Nagykövetségre itt Budapesten?

Figyelt kérdés
Jövőre kezdem kint az egyetemet és már jelentkeztem is de nem tudom hogy ezt itthon is intézni kell? Mit kell tenni ilyenkor? Kell mennem a budapesti Olasz Nagykövetségre? Miket kell ott kitöltenem vagy milyen dokumentumokat kérhetnek?
2015. márc. 7. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon specifikus kérdés.


A legjobb lenne, ha megkérdeznéd az olasz egyetemet (valószínűleg ők jobban tudják azt, főleg ha más külföldi diákjuk is van), hogy szükséges-e valamilyen bejelentés, illetve, hogy azt hol tudod megtenni.

Azt mindenképpen hangsúlyozd, hogy Magyarország EU-s ország, mert ez egy átlag irodistának a tapasztalataim szerint nem tiszta...

2015. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!