Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egy magyar állampolgár jelentk...

Egy magyar állampolgár jelentkezhet egy küldöldi egyetemre? Az NYU ra szeretnék és nem tudom h mik lennének a feltételek ha egyáltalán lehetséges. Minden létező lehetőség érdekelne.

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 16:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, sose fogsz te oda kijutni :D.
2010. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
kössz xD
2010. febr. 17. 21:48
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért akar minden tizedikes amerikában tanulni? és miért derül ki a 90%ukról, hogy még angolul sem tudnak rendesen, de úgy képzelik, hogy két év alatt olyan szintre jutnak, hogy egyetemen tudnak majd tanulni angolul?
2010. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
PÉNZ PÉNZ PÉNZ. Ennyi kell. :)
2010. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az angol egyetemeken ERŐSEN ajánlott a felsőfokú szintél eggyel magasabb szintű tudás. Leginkább ezt 5-6 év kint éléssel tudod megszerezni. Középfokkal is lehet bohóckodni csak ez meg egyénfüggő, ki mennyire nyelvérzékeny.
2010. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne ösztöndíjra pályáznod. Ezek az egyetemek rengeteg ilyen lehetőséget kínálnak, néhány a teljes költséget állja.VISZONT ehhez hihetetlenül jól kell tanulnod, és meg kell találnod azt a területet amit úgy tudnál fejleszteni, hogy felfigyeljenek rád.
2010. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
eloszor is, szurkolok :) masodszorra, epp most lattam egy hasonlo kerdest, csak a cambridge-i egyetemrol. ott egy felev 5 millio ft :/ szoval sztem a 10 millio sajnos keves lesz...ennyivel tudtam hozza jarulni a kutatasodhoz :)
2010. ápr. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
az utolso valaszolonak irom h angliaban a maximum kerheto tutotion fee (tandij) 3290font iden. de ehhez meg az allam biztosit akar 2906£ maintence grantot (kb segitseg a megelheteshez, kollegium...) es az iskolaknak is kotelezo a minimum 300£ osztondijat felajanlania ami a szulok keresete alapjan dol el es egy olyan osztondijjat ami a tanulo teljesitmenye alapjan. ha apad anyad nem keres 10millat egy evben (20-30,000)akkor eselyes lehetsz az anyagiakon alapulo osztondijra. kerdesed van irj kint elek es tanulok :P
2010. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!