Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 22 évesen egyetem külföldön?

Placsa kérdése:

22 évesen egyetem külföldön?

Figyelt kérdés
Otthon végeztem egy szakközépiskolában.Aztán kiköltöztünk Németországba most pincérnek tanulok de csak hogy tanuljam a nyelvet. Szeretnék tovább menni a művészeti irányban, de félek hogy egyetemhez túlkoros vagyok vagy nem érteném. Továbbá a portfoliómra sincs annyi időm. Gondoltam végzek egy Ausbildungot okj féle itt aktív gyakorlattal jár ami talán a megélhetésemet is fizetné.
2015. márc. 22. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
mi köze a nekünk magyaroknak a te életedet ?
2015. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Sosem késő egyetemre járni! 22 évesen még bőven fiatal vagy.. Ne add fel :)
2015. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
szerintem se késő, de most már húzz bele!
2015. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eddig se rajtam múlt otthon nem volt pénzem rá. (Lehet hozzátenni hogy van ösztöndíj de munka mellett mappát csinálni és persze rajztanár nyelvisga az se olcsó)

Most érzem hogy lassan úgy tudok németül hogy tovább lépjek egy másik suliba.

2015. márc. 22. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
nem leszel túlkoros. ahol én tanulok bachelor képzésen németországban, kb alig vannak 18 évesek, a legtöbben 20-25 körüliek vagy idősebbek. ausbildungot akkor végezz, ha tényleg érdekel, amit ott tanulsz és azzal akarsz foglalkozni. én művészeti ausbildungról még nem igazán hallottam...
2015. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Egyetemen nincs olyan, hogy túlkoros. Nekem volt 40 éves csoporttársam is két gyerekkel.
2015. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!