Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehetséges, hogy 14 évesen...

Lehetséges, hogy 14 évesen kimenjek tanulni Angliába? Ha nem, hány éves kortól ajánlott?

Figyelt kérdés

Tud valaki vmit erről?Tényleg igaz,hogy csak akkor lehet vki színész,hogyha már az ősei is azok voltak?Mert bizonyára valahonnan az elődöknek is kezdeni kellett valahol,nem?

Köszi válaszaitokat.


2008. aug. 30. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszéled valamennyire a nyelvet és a szüleid is beleegyeznek menj.

Ahhoz meg hogy (jó) színész legyen valaki tehetség kell, nem ősök.

2008. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz!.természetesen bármikor mehetsz.fogadnak.a nyelv egyátalán nem akadáj.4 éve énis ugy jöttem ki azt tudtam h yes + no.most már nagyob jol beszélek angolul.és nem jártam tanárhoz
2008. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátnőm aki 11évesen ment ki Angliába úgy,hogy egy árva szót nem tudott angolul.. Nagynénjénél lakik, drámaszakra iratkozott, rögtön 3 évfolyammal előrébb rakták, mert túl "okos" volt.. itthon kb 3as tanuló, ott meg ő a legjobb.. most már így egy év után perfectül beszél angolul, azt mondta ha valamit nem értett,elmagyaráztatta a tanárokkal.. :) szóval szerintem érdemes megpróbálnod. Színész pedig bárkiből lehet,aki tehetséges..
2009. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Barátnőm szülei 4 éve élnek kint Torontóban.Munkát kerestek és jól fizető állásuk lett.Barátnőmet 2 éve vitték ki,itthon 3as tanuló volt,ott 5-ös lett,és tavaly nyáron visszajöttek kirándulni Magyarországra,meg ide ebbe a kisfaluba,ahol éltek.Innen indultak Torontóba.Hihetetlen,hogy Magyarországon azt a lányt lenézték,mert rossz tanuló volt,ott meg felnéznek rá,mert sikeres..:D:D irigylem..:)
2010. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!