Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek ha 13éves vagyok...

Szerintetek ha 13éves vagyok meg van időm kimenni Anerikába és elkezdeni egy Jennifer Lawrence vagy Shailene Woodley szerű szinésznői karriert vagy inkább ilyenről ne is álmodozzak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

erről ne álmodozz, mert ennek nagyon nagyon kicsi az esélye, nagyjából semmi hogy sikeres és ismert legyél

még ha nagyon tehetséges vagy és anyanyelvi szinten beszéled a nyelvet se biztos hogy felfedeznek

2015. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlen, ha bejön neked az élet. Jó, oké, tudom, Iggy Azalea 16 évesen elszökött Amerikába meg minden, de ez azért mégse így megy.

Hogyan jutsz ki Amerikába? Milyen végzettséggel? Ha ott akarod megszerezni, melyik egyetemen? Miből fizeted? Hol fogsz lakni? Hogyan akarsz addig megtanulni anyanyelvi szinten angolul? Ha már egyetem, megütöd a mércét, felvennének vajon? Ha ösztöndíjra pályáznál, elég kompetitív vagy a megszerzéséhez? De tegyük fel, hogy kint vagy és minden oké. Hol szerzel kapcsolatokat egy színészi karrier befutásához? Egyáltalán elég tehetséges vagy hozzá? Van tapasztalatod?

2015. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vannak ott rokonaim es van egy mar 20eves is aki 12-13 evesen koltozott ki es mara mar anyanyelvi szinten beszeli az angolt,tehat a nyelvtanulassal semmi gond es a protekciom megszerzesere lenne szuksegem a lakassal semmi gond mert esetleg a rokonoknal ellenek amig nem jon ossze.Tapasztalatom annyi hogy elsotol kezdve szerepelek az osztaly szindarabjaiban.
2015. máj. 31. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
És vízumot hogyan akarsz szerezni?
2015. jún. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez biztos, hogy kamu kérdés. Ilyen nem létezik...
2015. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés.És azt is lehet szerezni aztán pedig állampolgárságot.
2015. jún. 1. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Akkor nézz utána hogyan lehet. A 90 napps turista vízummal nem sokra mész. Nem dolgozhatsz vele. És hacsak nem valamelyik szülőd amerikai állampolgár, kizárt hogy állampolgárságot kapj a rokonok miatt. A többi lehetőséget nézd meg a neten, hogy kik kapnak pl meló miatt vízumot...
2015. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy nem mehetsz ki, mivel nem kapsz se zöldkártyát, se állampolgárságot.

A "rokon" semmit sem ér, hacsak nem szülőd.

2015. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szegénykém, ne itt gyakorin kérdezgesd az embereket mit vársz tőlúk? Úgyse ezekből kapott válaszokbol tudod meg hogy sikerül e vagy sem,amugy meg ha tehetséges vagy akkor talán probalkozz eloszor magyar rendezoknel, és magyar filmel ha ismerté válsz fél siker,attol mert kimesz amerikaba ugynugy magyar marad az állampolgársagid így tök mindegy fogadd el aki vagy és ahonan jösz, amugy meg nem a hírnév nem csak moka és kacagás, hanem kökemény munka, nyomás alatt vannak, és shailin woodley sem szereti az ezzel járó dolgokat tuti én se birnám,tul nyugodt ember vagyok ahoz, majd kinövöd az hogy szerepeltél jópár suli daraban meg semmit nem jelent tudod a legharsányabbak kapják általában a suliban,én pl mindig vissza huzodo voltam a suliban és a suli "darabokat" vicc kategoria nálam, de bármikor könybe tudok lábadni, és teljesen bele éllni magam a karakterekbe sok filmnél, gondolom te megmaradtál a szavaló versenyeknél,amugy meg egy sztár alkat pont hogy nem akar hasonlitani senkire max inspirálodik abbol akire felnéz.
2020. jún. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!