Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi főiskolák és tapaszta...

Külföldi főiskolák és tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeptembertől leszek 11.-es, szóval már szeretném eldönteni, hogy hova akarok később menni, hogy legyen előttem egy cél. Külföldre szeretnék menni (nem azért mert nem szeretem Magyarországot, vagy nem tartom az itteni iskolákat jónak, hanem mert világot akarok látni és közben tanulni is.)


Milyen helyeket/iskolákat javasoltok? Ha ti is külföldre jártatot/jártok, írnátok tapasztalatokat?



2015. jún. 24. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én a UK-ről tudok neked mesélni, én Londonba megyek tovább. Szakot keresgélni a ucas.com-on tudsz.Skóciában ingyenes az első diploma, Angliában lehet felvenni diákhitelt. Ha bővebb infóra vagy kíváncsi, írj nyugodtan.
2015. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!