Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az álmom, hogy Afrikában...

Az álmom, hogy Afrikában orvosként segítsek, mennyire van erre lehetőség?

Figyelt kérdés

Tehát, az egyetem után Afrikában szeretnék tevékenykedni, sebészként (természetesen ez egy elég tág fogalomkör, de minden segítségre szükség van, tehát maradjunk annyiban, hogy sebész). Úgy gondoltam, az egyetem után 1-2 évig kint segítenék, ezzel is mintegy tapasztalatot szerezve illetve segítve minél több rászorulót. A kérdésem: ezt milyenfajta ösztöndíjprogrammal, illetőleg hogyan valósíthatnám meg? Kérlek specifikus válaszokat, tényleg nagyon komolyan gondolom.

Köszi!



2015. jún. 26. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem a Vöröskeresztnél érdeklődsz? Vagy az " Orvosok határok nélkül" nevű szervezetnél?
2015. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Afrikában egyébként egy sima általános orvossal többre mennének.


Egyébként tárt karokkal várnak majd, mint sebészt, csak fizteésről ne nagyon álmodj, csak megélhetésről!

De nagyon szép dolog!:)

2015. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy nem csak az orvosin van erre lehetőség.

az egészségügyin az ápolókat is "csalogatták" afrikába, tehát nekik is lett volna lehetőségük, szerintem kell hozzá orvosi végzettség.

2015. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!