Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit tanuljak az Egyesult...

Mit tanuljak az Egyesult Kiralysagban?

Figyelt kérdés

Itt elek, dolgozom mar par eve. Azert jottem ki mert otthon nem talaltam munkat es nem ereztem a jovom biztonsagban. Nem szandekozom visszaterni Magyarorszagra viszont a vegzettsegemmel (kommunikacio, media) nem tudok mihez kezdeni itt mert brit allampolgarsag es minimum anyanyelvi szint kellene. Tehat masfele kellene nezelodnom. Erdekel a szepsegipar, cukraszat, vendeglatas de meg sokfele szaka...

A kerdesem pedig, milyen (lehetoleg olcso) tanulasi lehetosegek vannak (akar levlezos is, vagy on-line) ami szakmat ad mert egyetemre nem gondolom, hogy felvennenek. Aki szakmat tanult a UK-ben, segitene, jol jonne nehany jotanacs!



2015. júl. 25. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézegess itt képzéseket:

[link]

én jelenleg egy ingyenes health and social care tanfolyamot fogok nemsokára befejezni, illetve nemrég kezdtem el egy online GCSE tanfolyamot, mert szeretnék egyetemre menni, de az otthoni érettségi eredményeimmel itt nem sokra megyek. Az on-line tanfolyamokra jellemzo, hogy alacsony a felvételi kovetelmény. Én 2 éve élek az országban, munkahelyen és itthon is férjemmel angolul beszélek és mindjárt meg lesz egy már említett level 2 szakma. Ennek ellenére a jobb híru iskolák nem akartak felvenni a GCSE tanfolyamra, mondván, hogy nincs nyelvvizsgám. Ezért elkezdtem a neten, ahol mivel a 0-rol indulok, így nem kértek semmit. Mondjuk olyan szakmák esetén mint pl. a cukrász, nem hiszem hogy van lehetoség erre. Itt inkább azt tanácsolom, hogy érdemes jobb iskolákhoz beiratkozni. Sok lehuzos van, amelyik olyan rossz színvonalú, hogy...

Ha van kérdésed, szívesen válaszolok :)

2015. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugy latom fodrazskent, apolonokent eleg konnyu elhelyezkedni es az autoszerelok meg nagyon jol keresnek.
2015. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mit tanulj ? Angolt mert azt beszëlik abban az orszàgban...ha jo az angolos akkor az a dobban to met kevèsbè angolul de gondolok a nyelvtanár is írni főleg nehèz elkezdeni mert sokszor a kérdést nehéz megérteni pontossanès akkor mèg nem beszèltem arról hogy jol fogalmazzak meg a vàlaszt is . Ezt azert írom mert ugyan nem a póni országban elek se angol ajk országban vagyok 28 eve es évek ura is ha tanfolyamot vagy tovább képzést csinálok a Mine szektorban mindig nagyon kell figyelnem es a kérdés megértése megfelelően is nagy odafigyelést igényel.. Próbáljak angol újságot vagy könyvet olvasni minnèl többet az segít de ezt komolyan mondom orientàlodjal az angol kommunikációra es minnèl kevesebbet kvartyognak magyarul mert ha megszólal az eleve a magyar akcentus üvölt ami nem előny sajnos.
2015. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

POP CORN ezt tanult meg semmi mást ! Ha tudod akkor árulhatod a pattogatott kukoricàt egy bodegàban a belvárosban jol lehet vele keresni ès nem kell semmi magasröptű vizsga meg angolul sem kell beszélni nem ahogy az előző is említette. Ne legyél a magad ellensége hogy agyon hajszolod magadat ...POP CORN kiabálás ès pattogatott a kukoricàt es dől a lovè! Kérem nem kolbászból van a kerítés hanem pattogatott kukoricából az hozza a lóvét nem a nagy megszakitós meló!

Sok sikert testvêr ...emlékszem a TV Ben a Mazsola is ezt énekelte....kukorica kukorica pattogatott kukorica, a menyasszony pattog tagja , a vőlegény ropogtatja , Manócska Manócska pattogtattam már eleget , Erre Manócska mondta hogy ja ha este kukorica görödény levest akarsz enni akkor mêg kell sokat pattogtatnod! Erre Mazsola aztan uj uj uj uj mondta ês tovább pattogatott es tovább énekelt..Na látod már akkor 1971 Ben is ezek mentek a pattogatott kukorica szóval sok sok sikert neked is .pattogtassal es zenéjét hogy POP CORN,,!

2015. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj, kedves 3-as, ez eleg zagyva lett :(

Leirnad megegyszer erthetobben? Abszolut nem ertem mit szeretnel!

Az angol nyelvvel nincs bajom, en valami szakmat keresgelek.

2015. júl. 27. 12:54
 6/6 A kérdező kommentje:

Es kedves POPCORN-os......huha!!!


Azert koszi

2015. júl. 27. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!