Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az egyesult kiralysagban,...

Az egyesult kiralysagban, merre jobbak a fizetesek, angliaban, vagy inkabb eszak skociaban glasgowban?

Figyelt kérdés
Egy ismerosom akar kimenni de nem tudja hogy merre erdemesebb, en pl lebeszeltem londonrol, nekem nem jott be a nagyvaros,a szallas is draga volt. Otletek?

2013. jún. 27. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat pedig a fizetesek Londonban a legjobbak, illetve Londontol nem messze Readingben.

A tobbi reszen mar joooval kevesebbet lehet keresni ugyanabban a munkakorben. Persze a kiadasok is jooooval alacsonyabbak.

Ha minimalberre van kilatasa az ismerosodnek, akkir egyertelmu, hogy videket celizza meg, mert ott tobbre jut a penzzel. De ha komolyabb vegzettsege van, es komolyabb munkat akar jo berert, akkor London. Gazdasagi, penzszektor mindenkepp. IT szinten, illetve Reading, a tobbi...haaat, nezzetek szet heten. A reeden, a monsteren es minden jobsite-on ott van a fizetes is. Igy oszetudjatok hasonlitani a teruleteket. De aranyban a negelhetes kb igazodni fog minden teruleten (ugy mint lakasarak, elelmiszerarak stb...)

2013. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jah, amugy a Skotoknal sem keresnek jobban mint az atlag brit nagyvarosokban. Viszont eszak Anglia eleg szegeny...manchester es Skocia kizotti resz. Foleg a keleti oldal.

Ha mar videk, akkor talan del anglia (brighton, plymouth, bournemouth, bristol), amiben en gondolkodnek.

De tenyleg az igenyektol fugg.

A skotok amugy nagyon cukik es glagowban pl eleg sok ceg is van, de nekem az nagyon eszak.

2013. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonjuk, a haverom ugy nez ki hogy skociaba megy, nincs magas vegzetsege, traktorozni megy, teheneszetbe, legalabbis ilyen munkakoroket talaltam neki, meg ehez ert igazan, de koszi az infokat!
2013. jún. 28. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!