Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Bécsbe költözés, iskola...

Bécsbe költözés, iskola hogyan? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elore is bocsi az ekezetek miatt!

Anyukánk kint dolgozik Bécsbe már egy ideje de Magyarorszagon elunk.. Nem annyira draga a kiut es a hazaut, de az, hogy csak havonta lathatjuk ah megvisel bennunket. Egyedul tart el es nevel mindket 2 kisebb tesommal. Felmerult bennunk az a kerdes, hogy lehet ki kellene koltoznunk. En 18 eves a ket tesom 13,7 evesek. Szóval ők még bőven iskolakotelesek, de en is leszeretnek erettsegizni es iskolaba jarni. En nemetul tanulok, kisebb magyonb sikerekkel. A ket tesom pedig angolul.

Az lenne a kerdesem, hogy higyan tudnank iskolaba jarni? Legfokeppen en, mivel olvastam hogy eleg kemenyek a becsi kozepiskolak. En most jelenleg pedagogiai szakkozepbe jarok, es nem tudom h ezt hogyan tudnam folytatni? Kerlek ha valaki tud valamiben segiteni irjon... Nagyon megkoszonnem..



2015. aug. 1. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl jártas Ausztriában de szerintem beiratkozhatsz kinti középiskolába esetleg nem pont arra az évre ahol otthon vagy hanem valamit újra kell járni de németül tudni kell sajnos a német nyelvű országok nem arról híresek hogy angolul oktatnak az iskolákban még egyetemeken is eleg kevés szak van angolul igy a tesóidnak problémás lenne sajnos:/ de javítson ki valaki ha tévedek
2015. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!