Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan lehet Romániából...

Hogyan lehet Romániából beiratkozni egy Budapesti gimibe költözés esetén?

Figyelt kérdés
Erdélyi lány vagyok(15 éves), most fejeztem be a 8., és mindenképpen kiakarunk költözni Mo.-ra (Budapestre). Ott kezdeném a 9. osztályt. Mik az eljárások ebben a helyzetben?

2012. júl. 16. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szétnézel a Bp-i gimik közt. Majd felhívjátok azt amelyik tetszik, hogy van-e még hely. /Feltudnak-e venni/ Ha nem sikerült tovább kell keresni. Unokaöcsém sokáig kinn élt külföldön. /ált.isi 4.ig járt Mo.ra most kezdte a 9.et egy helyen neki ez csak ennyi volt/ De arra számíts ,hogy ha valami különlegesre mész-pl:. vegyész szak- nem megy majd olyan könnyen a felvétel.
2012. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vegyész szakra akarok menni. Egy reál osztályt képzeltem el pl. matek. De jó az idegen nyelv is. Angolt tanultam első osztálytól és nagyon szeretem. :)
2012. júl. 16. 20:49
 3/12 anonim ***** válasza:

Hova költöztök? (Hányadik került?)

Mert akkor tudnék ajánlani párat :)

2012. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs eldöntve pontosabban hányadik kerület. Az iskolát tesszük első helyre, hiszen ez a fontos, lakást pedig bárhol kapunk. Viszont nem szeretnénk nagyon a belvárosba.
2012. júl. 16. 21:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Újpesten van a babits.Sok nyelv közül választhatsz (spanyol,orosz,japán,francia,német).A matek és a fizikai oktatás is kiváló.Jók a tanárok,jó a közösség csak ajánlani tudom :).


Van honlapjuk is : babits.hu

2012. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és ha jeletkezel akkor lehet választani emelt óraszámos matekos osztályt is.
2012. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És milyen a környezet a IV. kerületbe? Eladó lakásokat/házakat könnyen lehet kapni?
2012. júl. 16. 21:55
 8/12 anonim ***** válasza:
már rég lezajlottak a felvételik és a beiratkozás is megvolt, nem lesz egyszerű bekerülni.
2012. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
IV kerületbe elég sok panel/tömb lakás van (káposztásmegyer) de vannak kertesek is.Van uszoda,erdő a közelben.A metró sincs messze :). [link] ajánlom hogy nézz szét itt a házak iránt.
2012. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2012. júl. 17. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!