Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi iskolákban milyen...

Külföldi iskolákban milyen tananyagokat oktatnak magyar irodalomból?

Figyelt kérdés
magyar irodalom
2015. aug. 26. 21:09
 1/2 anonim válasza:
Egyszer jöttek hozzánk valami franciák mint cserediákok és ők megismerték Sütő Andrást a falon. Úgyhogy róla gondolom tanulnak :)
2015. szept. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Őszintén mondom, hogy nem értem a kérdést.


Külföldi iskolákban? Úgyérted, angliai iskolákban, francia iskolákban, német iskolákban?

Az adott ország iskoláiban az adott ország irodalmát tanítják. Én magam érettségiztem Magyarországon és Egyesült Királyságban is, biztosíthatlak hogy angol irodalom órán nem került szóba a magyarországi irodalom, csak az angliai, amerikai, esetleg ausztrál. Általánosan jellemző, hogy nem oktatnak nem angol nyelvű írókat. Gyanítom, hogy ez a legtöbb másik országban is hasonlóan van.

2017. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!