Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Elfogadják-e az USA-ban a...

Petracska713 kérdése:

Elfogadják-e az USA-ban a magyar orvosi diplomát, és munkába lehet-e vele állni? Ha nem mi szükséges hozzá?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 01:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Kell hozzá valami különbözeti vizsga.
2015. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem fogadjak el, ezert nem lehet vele munkaba allni.


Mi szukseges hozza? Marha jo angol tudas;)


[link]


[link]

2015. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 31. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Az angoltudás a legkevesebb. Az a durva, hogy le kell vizsgázni gyakorlatilag az összes fontosabb tárgyból, amit az egyetemen valamikor tanultál. (Azért a biokémiából diplomásként, úgy levizsgázni, hogy 5 év alatt a tananyag fele már más).


De nem csaka magyarral van így. Egyik európait sem fogadják el, de ha jól sejtem, valószínűleg egyik diplomát sem, a sajátjukon kívül.


Én azt ajánlom, hogy még az egyetem alatt tedd le a különbözetit. Több részletben is le lehet.

2015. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 rfuredi válasza:
Es borzasztoan draga. Nekem valahol 10 es 20000 dollar kozott volt utazasokkal, tankonyvekkel kerdesbankokkal, vizsgadijakkal egyutt. Es persze munka mellett nehez volt ujratanulni mindent. Ja es a szakvizsgat sem fogadjak el, igy masodjara vagyok rezidens. A rezidens felveteli kulon procedura ami honapokig tart, nagy a verseny es persze ez is draga.
2015. szept. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én lányom még hallgató korában a belgyógyászati gyakorlatát a Meridia Huron kórházban Clevelandban teljesítette. Az igazgató kérte hogy legyen majd ott rezidens. Ehhez le kellett tennie az USMLE vizsgát itt Budapesten kb 130-160 ezer Ft körüli áron. A vizsgát letette, végül mégsem ment ki hanem kutatóorvos lett a SOTE-n.
2015. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2015. szept. 10. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!