Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehetek magántanuló, itt...

Lehetek magántanuló, itt Angliába?

Figyelt kérdés

Utálom az iskolát, szerintem felesleges idő pocsékolás ide iskolába járni. Egyedül többet tudnák tanulni és jobban is érezném magam. Van esélye? Vagy Magyarországon be lehetne iratni engem így? 2 éve kinnt élünk, és még a 8. osztályom befejezése előtt költöztünk ki.

Itt 11-es vagyok (gcse), otthon pedig 10-es lennék.



2015. szept. 7. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

(Hol?

AngliábaN!)

2015. szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen itt angliába. Már régebb óta ide járok suliba de magántanuló akarok lenni. Megoldható?
2015. szept. 8. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ha nem mesz be sokaig akkor ki fognak menni a hazatokhoz h beszeljenek a szuleiddel. Egyebkent nemtom miert a GCSE eveben akarsz magantanulo lenni mert az tuti h arra egyedul nem keszulsz fel rendesen. Nem azert mert nem vagy eleg okos hozza hanem mert nem fogod tudi hogyan kell egy bizonyos vizsgatipusnal beosztani az idodet, ervelni stb... Plusz ha csak nem tanarok a szuleid meg segiteni se tud senki. Jovore meg mehetsz collegeba ahol eleg rugalmas az orarend.

Ha annyira utalod ezt a sulit most akk mondanam h menj masikba de nem biztos h atvesznek.

2015. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
College-be semmiképp sem szeretnék menni. Maximum ezt az utolsó évet akarom itt tölteni. Vissza akarok menni Magyarországba. Majd ott leteszek szakmát és dolgozok... utálom Angliát.
2015. szept. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!