Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki aki magantanulo vagy...

Valaki aki magantanulo vagy ert az ilyenekhez es tud valamit az oktatasrol segitene nekem?

Figyelt kérdés
Na szoval kulfoldon elek februar ota de otthon magantanulo maradtam es most kell menjek osztalyozo vizsgara de nem sok mindent tudok. Az egyik hogy 10. Es vagyok es ket nyelvet tanultam es ugyebar csak a fotantargyakbol kell vizsgazzak, mindeketto nyelv fotantargynak szamit? Vagy csak egyik? Es ha csak az egyik akkor en valaszthatom ki?mert ugye ertsigen barmilyen nyelvet lehet valasztani. Es ha pl a hugom neki meg csak egy nyelv volt akkor muszaj abbol vizsgazni vagy csak annyi hogy egy idegennyelvbol kell amit o valaszt? Elore is koszi a valaszokat

2014. aug. 15. 19:04
 1/2 anonim válasza:

Szia, én 4 évig magántanuló voltam. Ha azóta nem változtak a jogszabályok, akkor az, h főtantárgyakból kell vizsgázni, az azt jelenti, hogy készségtantárgyakból nem kell: automatikus volt a felmentésem rajzból, testnevelésből, ének-zenéből, technikából. Én személy szerint biztos vagyok benne, hogy mindkét nyelvből vizsgáznod kell. Dobj a sulidnak egy e-mailt, ők biztosat tudnak mondani:) Nehogy aztán pofára essetek...

A húgodnak is szerintem tuti, hogy az iskola által tanított nyelvből kell vizsgáznia.

Ha esetleg kiderülne, hogy mégsem így van, akkor bocsi:)

2014. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálunk nem gy volt, én 5 éve vagyok magántanuló és mindig is vizsgáznom kellett az összes tantárgyamból.
2014. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!