Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyi az esélye, hogy bejutok...

Mennyi az esélye, hogy bejutok az Oxfordra?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a gimnáziumot, és "régi" álmom, hogy az Oxfordra járhassak! Történelem tanár szeretnék lenni, emellett az angol nagyon jól megy. Ha kitűnő bizonyítványom lesz minden évben, illetve megvan mindhárom nyelvvizsga, és az érettségi is kitűnő lesz, felvehetnek?

Az osztályfőnököm angol szakos tanár, 2016 Áprilisában megyünk Londonba az iskolával, ami szerintem borzasztó jó lehetőség a nyelvtanulásra, mindemellett pedig 9-10 éves korom óta arról álmodozom, hogy egyszer majd Londonba költözök. Mivel a tanárnő elég sok mindent tud ugye az oktatásról, ezért arra gondoltam, hogy beszélek vele erről az egyetem-dologról! Gondolom tudna segíteni. Nektek mi a véleményetek erről?: )



2015. szept. 12. 12:58
1 2
 11/17 Dubi ***** válasza:
Nekem ott végzett emberek mondták (személyesen), hogy ha Oxbridge-re felvesznek, a pénz nem lesz akadály.
2015. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De ha nem kapok ösztöndíjat, akkor bizonyítanom kell, hogy ki tudom fizetni - ahogyan az előttem szóló is írta, és hát igen. Fogalmam sincs, hogy mi lenne akkor.
2015. szept. 25. 15:50
 13/17 anonim ***** válasza:
Kihagysz egy évet, dolgozzol, a szüleid félre tesznek amennyit tudnak, és következő éven jelentkezhetsz. :) Ismerek olyat, aki így csinálta. Ha igazán akarod, semmi sem lehetetlen :)
2015. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit tajekozatlankent kezelni de ha utananeztel volna tudnad h az EU allampolgar diakok kapnak diakhitelt ami pont annyi h fedezze az egyetemi tandijat, a batyam ugyanigy tudja csak fizetni az egyetemet. Sztem ha a Lloyds honlapjara rames ott talalsz errol vmit, de ez az egesz penzes azert hulyeseg mert akkor csak a gazdag gyerekek jutnanak be egyetemre nem az okosak
2015. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja, király az életet hitellel kezdeni.
2015. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
4.3782914633% , hogyha egészen pontos akarok lenni.
2015. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves 15! Igazad van, senki se vagyik arra h hitelt kelljen fevennie DE

Ezt csak akkor kell elkezdeni torleszteni ha mar van munkad es evi x osszeg felett keresel amibol mar a hitel torlesztese mellett is boven jol fogsz elni.

Egyebkent szerinted hogyan tudna a kerdezo kifizetni a tandijat?

2015. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!