Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valakinek tapasztalata az...

Valakinek tapasztalata az aalborgi UCN és az odensei Lillebaelt egyetemekről?

Figyelt kérdés
Mindenképp eközött a kettő között választanék. Service, Hospitality and Tourism Management szakra szeretnék menni, esetleg valamelyikről hallottatok, vagy tapasztalatotok is van?

2015. dec. 4. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

én csak hallottam mindkettőről, de nem túl jókat

mindkettő ilyen erősen futottak még 'egyetem'

ha nem is Gábor Dénes - Edutus, de ilyen világranglista 6-8ezredik, ami Dánián belül se kínál sok lehetőséget, lévén hogy a legjobb 8 egyetemük a top 1200ban van (az a 8 egyetem pedig nem mint itthon, hogy 5-10 szak van per egyetem, hanem olyan 50-100 képzés is lehet/egyetem)

[de összehasonlításként, itthoniakból, Kodolányi 8ezredik; persze ez a lista csak hellyel-közzel pontos, de valamennyit jelent]


mondjuk régi a kérdés szóval mindegy

2017. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából lehet, hogy régi, de még mindig nem jelentkeztem egyikre se, de még fontolgatom hiába 1 éve tettem fel a kérdést, szóval köszönöm a választ :)
2017. jan. 3. 21:43
 3/3 anonim válasza:
Valoszinuleg mar dontott a kerdezo, de en Daniaban elek es itt vegeztem el a Lillebælten az International Hospitality BA-t. Nem futottak meg kategoria, aki ezt mondja szimplan teved. Lehet vele jo munkat talalni itt Danian belul is es plane otthon, ahol ezzel a diplomaval sokkal “menobbnek” tartanak majd a munkaadok (bar ez nyilvan nem a konkret sulinak koszonheto, hanem az aktiv nyelvtudasnak, mert abbol otthon meg mindig hiany van).
2018. máj. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!