Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki volt már Erasmusszal...

Valaki volt már Erasmusszal Argentínában?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki az ELTE-ről kiment Argentínába? Milyen ott a tanítás, mennyire drága az ösztöndíjhoz képest? Érdemes oda pályázni? Pontosan az UnTref egyetem érdekelne.

2016. márc. 8. 03:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, láttad valahol megjelölve ezt az egyetemet? Mert az ELTE Erasmus oldalán ezt írja: Az Erasmus program az Európai Unió 27 tagállama, a 3 EFTA ország (Izland, Liechtenstein és Norvégia) és két társult ország (Macedónia, Törökország) számára biztosítja az együttműködést.

Milyen szakról szeretnél kimenni?

2016. márc. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nem Európában van.
2016. márc. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kaptam egy linket, állítólag az Erasmusra vonatkozik, de akkor lehet, hogy mégsem, és az illető is rosszul értelmezte. Ez lenne az: [link]


Földrajz szakon vagyok, bár nem most szeretnék kimenni, majd egy másfél év múlva, csak úgy érdeklődtem, milyen lehetőségek vannak. De volt egy földtudományis, aki most szeptemberben valamelyik japán egyetemre ment ki ilyen ösztöndíjjal.

2016. márc. 8. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm meg Kínába ment Erasmussal, ami ugye megintcsak nem Európa. Nézz utána, lehet h lehet menni Argentínába is...
2016. aug. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az NEM volt akkor Erasmus. Az Erasmus európai program. De nem csak Európában van lehetőség diákcserére.
2016. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül kijutottál?
2020. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!