Csak velem van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

12 éves lány vagyok minden adatom nem osztom meg.Októberben anyukámmal angliába költöztünk van 1 lány tesóm és 1 bátyám.

Nagyon vártam az iskolát..Bár nem nagyon sajnáltam a magyar iskolát, de sok barátom volt és nem voltam a kis lúzer lány......

De amikor ide kerültem iskolába minden megváltozott..Először a pakisztáni muszlimok piszkáltak mert sonka volt a szendvicsembe.

Nem olyan rosszul tudok angolul, de nem is perfect.

Először túltettem magam azon hogy nincsenek barátaim.De aztán egyre többször bántottak..Mindenért..Vannak nagyon kedves tanárok és igazából nem mindig érzem úgy hogy rossz iskola.Vannak barátaim de azok nem olyan "igaz" barátok.1 volt aki lengyel volt és vele beszéltem, mert ő megértette miért utálom az iskolát..De húsvéti szünetben elment és nem jött vissza Elvesztettem Mindig az órát bámulom és megkönnyebbülés hazamenni..:(

Szülemmel beszéltem bátorítanak, keressek barátokat de nem olyan egyszerű..

Azt szeretném kérdezni van valaki aki velem egy helyzetben van?Akár magyar iskolában?Hogyan tudnám magam vigasztalni?Enni se merek inkább 7 órát várok hogy hazajöhessek és itthon egyek


2016. máj. 6. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen kis piszkálódós kretének minden ország minden iskolájában vannak. Meg kell tanulnod megvédeni magad. És nem, nem fizikai erőszakra gondolok.
2016. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez itthoni iskolaváltásnál is előfordulna ha találnak rajtad fogást, csak kint ugye adott, hogy miért vagy más. Ne keseredj el, hamar túl kell lenni az ilyeneken, sokkal jobb életed lesz később és be fogod látni, hogy megérte, nagyon jól jártál, hogy oda kerültél.
2016. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A muszlimoknak nyomd az arcába a sonkát!
2016. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!