Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki megtudná mondani nekem...

Johan Sebastian Banc kérdése:

Valaki megtudná mondani nekem hogy a Harvardra lehet-e ösztöndíjat nyerni?

Figyelt kérdés

És mégis mennyibe kerül hogy sikeresen lediplomázzak?

A válaszokat előre is köszönöm



2016. máj. 11. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
aki nem tud önállóan utánanézni, hogy hogyan lehet bekerülni oda, annak esélye sincs bekerülni oda.
2016. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jol van na elso, lehet hogy a kerdezo meg kicsi es gugli bacsit ilyesztonek talalja ;)


tessek kerdezo, olvass:

[link]

2016. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


A fentebbi kérdéshez írt válaszom talán segíthet. Azon felül, nem árt átnézni az adott egyetem Admission információit. Illetve, általában még a felsőoktatáson kívüli bizonyítványokat és az adott, korábbi képzések körében szerzett minden jegyet is megnézhetik. Nem véletlen, hogy általában a Harvardra és hasonló top-tier egyetemekre való felkészítést nagyjából születés után megkezdik a szülők.

2016. máj. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Az első pedig nagyon jól leírta, oda komoly felkészülés kell, rengeteg dolognak kellene utánanézned. Ilyen primitív gondolkodással és válasszal (mások lebunkózása) nem sokra fogsz menni. Fejleszd az egyéniségedet, empátiát, mert egy ilyen megjegyzés már elég, hogy ne vegyenek fel (megjegyzem kevésbé neves egyetemre sem..).
2016. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!