Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A Debreceni Állami- és Jogtudo...

A Debreceni Állami- és Jogtudomány karra kapni fogok támogatást/juttatást mint külföldi?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom,hogy ha jelentkezek oda mint külföldi akkor kapni fogok-e juttatást,ill.mennyit kell fizetni azért?
2016. jún. 8. 20:06
 1/3 aválaszolókirály ***** válasza:

Attól, hogy külföldi vagy miért érnél többet, mint egy magyar állampolgár? Gondolkozz egy kicsit..

Nem, nem fogsz.

2016. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért mert külföldről nehezen tudnám fizetni a tandíjat is.Nem képzelem magam többnél a belföldieknél,nem értem hogy következtetsz erre.Azt tudom,hogy eddig minden ismerősöm,aki magyarba ment tanulni,kapott ösztöndíjat,
2016. jún. 8. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:

"Azért mert külföldről nehezen tudnám fizetni a tandíjat is." ???


Állami támogatottra felvehetnek (nem tudom mik a pontos feltételei a te esetedben, de ugyanúgy kell felvételizni, mint mindenki másnak), amúgy ugyanannyi juttatás jár, ugyanolyan feltételekkel, mint a belföldieknek.

2016. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!