Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Érdemes a Selye János Egyetem...

Érdemes a Selye János Egyetem Gazdaságtudományi Karán levelező tagozaton tanulni? Kinek van személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés
Az egyetem hivatalos honlapja csak pozitívumokat tartalmaz, de engem a személyes tapasztalatok érdekelnek, jelenlegi, vagy végzett hallgatóktól. Ki tud személyes tapasztalatról beszámolni?

2016. júl. 2. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

A levelezős képzés tandíjas, 700-800 euró a tandíj (egy egész évre), és azoknak éri meg, akik dolgoznak, de diplomát szeretnének. :)


Ha nem dolgozol, akkor érdemes a nappalira menni. :)


Bővebb infó: info@sjehok.org

2016. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, a hivatalos honlapokon is fent lévő információkat, mint például tandíj összege stb én is olvastam. Én személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2016. júl. 2. 20:30
 3/19 A kérdező kommentje:
Mind az egyetem honlapján, mind a hallgatói önkormányzat honlapján lévő információkat olvastam. Nyilván ott mindenről csak a legjobbakat írják. Azonban engem a Személyes Tapasztalatok érdekelnek.
2016. júl. 3. 11:29
 4/19 anonim ***** válasza:
Azt remélem tudod, hogy a levelezősöknek 1 évvel tovább tart mindkét titulus megszerzése az itteni törvények szerint. Egyébként az iskola egy nagy középszer, nem túl kiemelkedő tanáraink voltak, én nem ajánlanám senkinek sem a Selyét.
2016. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ma 16:01 Tehát Te ott szereztél diplomát?
2016. júl. 13. 19:19
 6/19 anonim válasza:
A Selye János Egyetem egy színvonalas felsőoktatási intézmény, nagyszerű tanárokkal, és nagyon jó diákközösséggel. Általában azok szoktak fanyalogni akik megbuknak, vagy lustaság miatt otthagyják, és van akiknek savanyú a szőlő.
2016. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
4-es vagyok, igen ott szereztem diplomát - dékáni kitüntetéssel (ún. vörös diploma) tegyem azért hozzá az utánam következő válaszoló miatt. A Selye János Egyetem egy teljesen átlagos, középszerű főiskola.
2016. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem főiskola, hanem egyetem, hiszen egyetemi mesterdiplomát is kiad. Mikor végeztél ott? Vörös diploma a kommunista rendszerben volt, a Selye Egyetem meg kb 10. éve működik. Mit jelent az, hogy középszerű?
2016. júl. 13. 21:34
 9/19 anonim válasza:
100%
21:14 Ha ennyire gyengének, középszerűnek , rossznak tartod a Selye Egyetemet, akkor miért nem jelentkeztél át egy másik egyetemre? Akkor miért ott diplomáztál? Pozsonytól-Budapestig átmehettél volna egy másik egyetemre. Egyébként a Selye Egyetem bő 10. éves multal rendelkezik. Szerinted bő 10. éves múlttal az Oxfordi színvonalat kellene hoznia?
2016. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Tudomásom szerint a világ első 500. legjobb egyeteme között nincs sem magyalországi, sem szlovákiai egyetem. Hozzájuk mérten a budapesti, és pozsonyi egyetemek is középszerűnek számítanak. Ha valaki nem érzi magát jól egy " középszerű" egyetemen akkor miért marad ott, miért ott diplomázik, és miért nem megy át máshová?
2016. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!