Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Érdemes a Selye János Egyetem...

Érdemes a Selye János Egyetem Gazdaságtudományi Karán levelező tagozaton tanulni? Kinek van személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés
Az egyetem hivatalos honlapja csak pozitívumokat tartalmaz, de engem a személyes tapasztalatok érdekelnek, jelenlegi, vagy végzett hallgatóktól. Ki tud személyes tapasztalatról beszámolni?

2016. júl. 2. 19:09
1 2
 11/19 anonim válasza:
Sziasztok! A világhírű Oxfordi Egyetem elfogadja a Selye János Egyetem által kiadott diplomát. Mellékelek egy kis olvasnivalót: [link]
2016. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
"Dr. David Wallom az Oxfordi Egyetem e-Research Centerének igazgatója készséggel elfogadta a szlovákiai magyar egyetemen szerzett diplomámat, mindenben segített, majd március végén elő is adtam egy oxfordi konferencián." Nyilatkozta a Selye János Egyetem volt hallgatója.
2016. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
0%
Csak a nagyon buták járnak oda akiket máshova amúgy sem vennének fel és csak bulizni akarnak
2016. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nem olvastad el a kérdést. Akik munka mellett levelező tagozaton járnak oda, nem hiszem, hogy bulizás miatt vannak ott. Ez még a nappalisok egy részéről elképzelhető, de a munka mellett tanuló levelezősökről nem. Egyébként most már csak olyan választ veszek komolyan akiknek a levelező képzésről vannak személyes tapasztalatai.
2016. szept. 7. 05:21
 15/19 anonim válasza:
A Selye Egyetem Gazdasági Kara színvonalas. Nappalin valóban sok lusta fiatal is bekerül,mint más egyetemekre is, de ezek már az első évben kiszóródnak. Azok maradnak ott hosszabb távon akik komolyan veszik és tanulnak. A levelező képzésen korábban voltak hétvégi konzultációk és feltehetően ez most is gy van . A tanárok segítőkészek. Azonban szorgalom és kitartás nélkül sehol nem lehet eredményt elérni.
2016. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
ugyan nem kell ott tanulni, unokatestvérem oda jár semmit nem tanul mégis mindenbol átment, gyenge suli nagyon
2016. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nekem nem az unokatestvérem jár oda, hanem tapasztalatból tudom. Tudás nélkül nincs diploma, Komáromban a Selyén sem. Akik nem tudnak megfelelni a vizsgákon azok megbuknak. Pontosan ugyanúgy mint bármelyik egyetemen. Van egy csomó diák akik lelkesedésből jelentkeznek, de már elsőben megbuknak és otthagyják. Ez máshol is így van. Pozsonyban is és Budapesten is. Aztán vannak akik kitartóan végigcsinálják, és azoknak lesz diplomájuk.
2016. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szórakoztatóak az " unokatestvérem ott tanult" színvonalú hozzászólások, csak semmit nem lehet kezdeni az ilyen szintű kommentekkel. Ez olyan mint, " a nagymamám hallotta a piacon a szomszédasszonyának a sógornőjétől, hogy drágább lesz a tojás." Talán el kellene olvasni a Kérdésben a " Levelező Tagozat" és a " Személyes Tapasztalat" kifejezéseket. Már ha valaki segítő szándékból, és nem szórakozásból akar hozzászólni.
2016. szept. 9. 17:36
 19/19 anonim válasza:
A Selye Egyetem 2004.-ben kezdte meg működését, tehát 12. éve létezik. Nem tudom, hogy ki milyen színvonalat vár el egy fiatal egyetemtől. Én tanári diplomát szereztem ott, és jelenleg az egyik neves budapesti gimnázium tanára vagyok. Életem nagyon szép éveit töltöttem a komáromi egyetemen, és azzal a tudással amit ott a Selyén kaptam nagyon jól megállom a helyemet a pedagógusi pályán. Akik velem együtt kezdték az egyetemet, közülük többen kiestek, nem fejezték be. Azonban akik ott végeztünk, ott szereztünk tanári diplomát, mindannyian megálljuk a helyünket az életben. Tudom a kérdés a közgazdász képzésre vonatkozott, de én röviden a tanári képzésen szerzett tapasztalatomat tudtam leírni. Azoknak akik pedig keveslik a Selye Egyetem 12. éves múltját, azt javaslom jelentkezzenek régebbi történelmi múlttal rendelkező egyetemekre. Célok, kitartás, és elhivatottság nélkül máshol sem lehet boldogulni. Nem az a fő kérdés, hogy a fiatalok melyik egyetemre jelentkeznek, sokkal inkább fontosabb, hogy mennyi kitartás van bennük.
2016. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!