Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy működik a diákhitel...

Hogy működik a diákhitel igénylése? Szerintetek megéri? (diákhitel 2)

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek.

Most vettek fel ÁJK igazságügyire (320 ponttal, tehát nem csak becsusszantam), viszont az állami pontszám nagyon magas volt 435 az önköltséges viszont 284.

Nagyon örülök hogy felvettek mert utána lehetőségem nyílik hogy kriminológus legyek,viszont addig még 4 év...diákhitelt kell mindenképp felvennem.

Viszont nem igazán tudom hogy kell igényelni.

Szerintetek megéri ? Diákhitel 2-t igényelném meg és arra gondoltam hogy minden nyáron 120 ezer forintot előtörlesztenék. ( Annyit keresek most is nyári munkával egy hónapban.)

Mi a véleményetek róla?


20/L


2016. júl. 29. 06:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

# 5


A Diákhitelnél olcsóbb és jobb konstrukcióval rendelkező hitelt nem nagyon találsz. Általában azok szoktak ilyeneket írni, akik elfelejtettek fizetni, és meglepődtek, hogy a tartozás még ott van, meg ment rá kamat is. Az árfolyam szót nem is tudom értelmezni egy forinthitelnél.

2016. júl. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk kedve kérdező. Én is diákhitelt veszek fel,mert másképp nem tudnék egy évben fél milliót visszafizetni, úgy hogy közben kolit fizessek és utazási díjat.

Én is úgy gondolom, hogy a diákhitel utolsó megoldás, de ha hiszel abba hogy jól fogsz tanulni és sikerül munkát találnod akkor vissza tudod majd fizetni. Mert jól tudom én is hogy. Nincs mindenki mögött egy család aki pénzt ad.

Szerintem jól döntesz a hitellel. Sok sikert az egyetemhez!

2016. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!