Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kanadában tudtok jó kozmetikus...

Kanadában tudtok jó kozmetikus vagy egyéb szépségápolással kapcsolatos iskolát?

Figyelt kérdés
Érettségi utána kozmetikus sulit szeretnék kezdeni, most utazom ki Kanadába 1 hét múlva, kerestem már, de nem nagyon találtam, tudnátok segíteni? előre köszönöm :)

2016. aug. 13. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Végül is Kanada olyan apró ország, hogy mindegy, hova mész és hol tanulsz...
2016. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek mi értelme van?

Kanada ahogy előttem ironikusan megjegyezték "olyan kicsi ország" így ha kint is él valaki nem fog neked iskolát ajánlani.

Nem lenne okosabb az ha már kint vagy az adott városban akkor magad térképezed fel a környéket???

2016. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Canadaban szulettem Canadai vagyok teljes mertekben. Ott is eltem es igen sokat vagyok. Akarhova mesz van. AKARHOVA. Masodik legnagyobb orszag es igen jol ismerem. Tok mindegy hova mesz mindenhol van.
2016. aug. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!