Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek megéri külföldön...

Szerintetek megéri külföldön egyetemre menni?

Figyelt kérdés
Elég erős gimibe vagyok elég erős átlaggal, az angol külön a kedvencem, nagyon jól is megy, idén meglesz a felsőfokú nyelvvizsga is. Franciául is tudok valamilyen alap szinten. Sportújságíró vagy sportriporter szeretnék lenni. Szerintetek megérné kimenni külföldre, miután befejeztem a középiskolát?

2016. szept. 11. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged akkor igen.
2016. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha komoly céljaid vannak, és azokat ezáltal megvalósíthatod. De céltalanul semmiképp se.
2016. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem megérte :)
2016. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van benned ambíció, és van lehetőséged, mindenképpen menyj ki külföldre. Én az itthoni egyetem után kimegyek, és igyekszem ott is maradni. Az én szakmámban sokkalta jobban el lehet helyezkedni külföldön, egy külföldi diplomával, nem beszélve arról, hogy ott sokkal jobban megbecsülik a szakmámat. Már most mennék, de megfogadtam, hogy egy itthoni egyetemen még elvégzem a tanulmányaimat.
2018. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*menj ki
2018. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!