Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Csak én gondolom azt, hogy a...

Csak én gondolom azt, hogy a dániai továbbtanulást promotáló oldalak néhány valóban értékes szak kivételével mind értéktelen, piacképtelen képzéseket kínálnak?

Figyelt kérdés
Szétnéztem a webometrics.info oldalon az említett dán főiskolák nemzetközi értékelései után kutatva és azt konstatáltam, hogy sok magyar egyetem jóval előkelőbb helyen áll a rangsorban ami az oktatás színvonalát illeti.Kétségtelen, hogy a top 5 dán egyetemre érdemes bekerülni de az ilyen Lillebaelt meg DANIA és társai színvonalú intézmények eléggé bullshit szagúnak tűnnek.Vélemények?
2016. szept. 12. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

sport és informatika terén az egyetemek 30évvel vannak lemaradva.

Orvos, gépészmérnök szakon pont elég tudást adnak.

A többi szak gyakorlatilag büfészak

Ez minden országban így van.

Ha hiszel a statisztikákban, akkor veled is baj van. Engem egyszer se kérdesztek semmilyen statisztika miatt életemben.

2016. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha te inkább hiszel egy statisztikának, mint személyes tapasztalatnak, akkor igen, igazad van, biztos. De az, hogy a magyar oktatás személytelen, idegroncsoló, az is biztos. Nem is volt célom bekerülni egy magyar egyetemre is, nem érdekel mit mond róla a webometrics.info :)


Én Dániában tanulok, nem tudom mennyire neves az egyetemem, de két hét alatt érzem, hogy használható tudást, sok hasznos kapcsolatot és boldogságot kapok, várom az órákat, szívesen készülök rájuk, rengeteget dolgozunk csapatban, bevonnak minket az órába, nincs az, hogy meg KELL jegyezned x oldal tényszerű dolgot, attól leszel jó szakember! Nem, ők tisztában vannak vele, hogy olyan képességekkel kell elengedniük, amik többek, mint a puszta magolás és az, hogy akár két napot is elvagyok alvás nélkül. Megtanítanak gondolkodni, a számszerű dolgokat mindig ki tudom majd Google-zni.

2016. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!