Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi a véleményetek, próbálkozza...

Mi a véleményetek, próbálkozzak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elsős vagyok egy gimnáziumban, (társadalmi-nyelvi, heti 5 angol, természettudományok két évig vannak csak)és lenne lehetőségem kijutni Amerikába, cserediák programra. Csak oda működik, szóval Amerikából nem jönnek ide. Kellene teszteket írnom és pár beszélgetésre járnom, hogy megállapítsák az alkalmasságom.

Őszintén mindig is kíváncsi voltam Amerikára, egy évig kint lenni pedig rohadt jó lenne.

Az a baj, hogy elég sok gondom van, és nem tudom ezek miatt"kizárnának-e". Mivel való életben soha nem diagnosztizált orvos, nem tudok pontosan mit mondani, de elég gyakran van brutális hangulatváltozásom. Vágom is magam. Nem tudom arra az időre abba tudnám-e hagyni, vagy mit tehetnék. Szüleim nem tudják egyáltalán.

Mit gondoltok? Pályázzam meg ettől Függetlenül?



2016. szept. 12. 16:26
 1/3 anonim válasza:
100%
Palyazd meg. Jot fog tenni a levegovaltozas.
2016. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld pacsi.

Amúgy a nyelvvel nincs gond, stabil b2 megy. 106\120, 36/40 b2-es teszteken) Beszélni is szoktam, és meg tudom magam értetni.

2016. szept. 12. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg mindenképp! Igaza van az elsőnek, jót tenne a környezetváltozás, a lényeg, hogy ne félj túlságosan, mert akkor elveszed magadtól az örömöt, ahelyett hogy élveznéd a kiváltságos helyzeted. ;)
2016. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!