Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy hónapja megtetszett a...

Egy hónapja megtetszett a lány osztálytársam, de azt mondta a barátnője, hogy nem vagyok az esete. De viszont adott olyasmi jeleket, mint hogyha ez nem is lenne igaz. Szerintetek próbálkozzak még, vagy hagyjam? Mert én sem értem igazán.

Figyelt kérdés

Ugye megtetszett meg minden, csak balhé is volt az egészből, mert mindegyik fiú azt mondja rá hogy leprás meg ilyen rohadt nagy hülyeségek, pedig amúgy egy nagyon szép lány.

Mi amikor röpizünk tesiórán, akkor a meccs végén pacsizunk, és amikor a lány és én rám "került a sor", akkor egy kicsit erősen, de megfogta a kezemet, és 1x megsimogatta, ha lehet így mondani..

És azt nem tudom eldönteni, hogy most bejöhetek-e neki, vagy sem?...

Próbáltam érthetően elmagyarázni

Én 14 éves fiú vagyok ő pedig 14 éves lány..



2016. jan. 30. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

ne gondolkozz haver, nyugodtan próbálkozz be nála! ha véletlen összenéztek széles mosoly, valami ürüggyel kezdeményezz beszélgetést, vagy pl ha máskor is röpiztek pacsinál még dicsérd is meg hogy ügyes volt stb. a barátnőjével ne foglalkozz, csak azért akar lekoptatni emrt féltékeny, fél hogy hátrébb csúszik a fontossági sorrendben ha képbejön egy kapcsolat


28/f

2016. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Bírom mikor mindenki beképzeli ezt a bejövős dolgot.

Akkor jössz be valakinek, ha nyilvánvalóan tudatja.

Egyik munkatársam ajnározott még anno arról, hogy egyik csajszi küldött neki puszit meg, hogy biztos bejön neki, közbe meg nagyokat képzelődött. Mivel a csajszinak szokása, hogy mindenkinek puszit küldd. Kellett neki pár hónap mire rájött a valóságra. Nem kéne mindenbe beleképzelni dolgokat.

2016. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Az nagyon jó ha utálja a többi srác mert így téged értékelni fog mindenképpen.

Próbálkozz.

2016. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

14 évesen nics mit veszteni!

Ha vissza is utasítana, holnaputánra elfelejtitek. Minden csoda három napig tart. De ha összejöttök akkor az maga a csoda, ami akármeddig is tarthat! Hinni csak a saját szemednek érzéseidnek higgy, mert egy másik lány, fió, mondhatja azért is, hogy megakadályozza hogy egymáséi legyetek. a fiú azért mert neki is tetszik, ha lány azért, mert neki is tetszel. az élet már csak ilyen! Sok sikert!

2016. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1-es

Az osztállyal nem is vagyok jó viszonyban, de mondjuk tegnap magyar órán "röhögcséltek" velem, mert hülyeséget csináltak, és segítenem kellett nekik...

Nem hiszem hogy ők utálnának, de ez a dolog még is foglakoztat

Még ha nem is jönne össze, akkor se lenne semmi gondm így őszintén megmondva

Amúgy az a lány benne van egy ilyen 5-ös csoportba, akik mindig együtt vannak, minden szünetben


#2-es

Ennek is megvan az esélye..

A másik lány osztálytársam minden fiú ölébe beleül, csak az enyémbe nem, mert engem totál nem érdekel az osztály

És 11 fiú van az osztályban, abból mínusz én..

Na de visszatérve a lényeghez, megvan az esélye, hogy csak szimpla átverés

2016. jan. 30. 10:45
 6/10 anonim ***** válasza:

2. Szerintem csak részben van igazad,mert nyilván van,aki csak beképzeli,nincs hozzá érzéke,azt is jelnek veszi,ami nem az, de kb. az alkoholos befolyásoltságon kívül ilyen fiatal korban,főleg lányként nem fogja leteperni,hogy hú de bejössz nekem. Nagy ritka,ha valaki olyan önbizalommal rendelkezik,hogy ezt csak úgy kijelenti. Csak 2 ellenpélda saját tapasztalatból: tetszett egy srác, sokat beszélgettünk, hülyültünk már vagy 3 hete,de mivel "munkatárs" volt egy kb. 3 hós projektben, nem tudtam eldönteni,hogy ez most mi,én nagyon úgy éreztem,barátnőm meg azt mondta,csak beképzelem,mert nagyon tetszik. Erre délután kaptam az smst,hogy menjünk el ketten ide vagy oda ahol csak 2esben lehetünk. Másik, pár évvel később,már máshol melóztam,mindig együtt bagóztunk egy asztalnál a többiekkel,de csak 15 perc szünet volt,nem sok dumcsira elég, de tetszett valaki,aki semmi jelét nem adta,hogy érdeklem azon kívül,hogy megkérdezte,mi újság,meg hogy vagyok. Aztán egyszer láttam megy hazs,benézett az ablakon,ahol olyankor egyedül én dolgozhattam csak, és elkezdett beszélni,aztán a végén 1 perc csend,amikor csak néztük egymást.Pár nappal később megkérdeztem,mi látnivaló van a városban,mert hogy nem oda való vagyok,erre azt mondta,szívesen meg is mutatja, ez 2 éve volt lassan, azóta is együtt vagyunk.


Szóval hajrá!!!! (Ja, és az ilyen korban lévő "leprásokból" lesznek a WOW nők)

2016. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most olvastam a többi kommentet is

Köszönöm, hogy írtatok

Hétfőn tesin ugyan úgy benti óránk van, röpizni fogunk megint, és ha lesz valami hasonló "jel" felőle, akkor megpróbálok elérni nála valamit

2016. jan. 30. 11:07
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
Ezek a "jelek" bmeg. Hozzá ér a kezedhez és júúúj már biztos bejössz neki. Óvoda...
2016. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó mit vársz, 14 éves! Szerintem aranyos és normális kérdés, jobb, mint amikor a 14 évesek "terhes lehet-e a bnőm?" kérdéseket tesznek fel.


Kérdező! Ezek a barátnők ilyenek, nem kell hinni nekik, csak a kiszemelt lánynak hidd el, amit mond.

Lehet, hogy ő sem biztos még abban, higy tetszel-e neki, vagy hogy mit is gondol érez...barátkozz vele, ülj le vele beszélgetni a szünetben, az első válaszoló tanácsát megfogadva dícsérd meg ha tudod, legyél kedves, barátkozzatok. Ha közelebb kerülsz hozzá, könnyebb lesz kialakítani a szerelmi szálakat. :)

2016. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8-as

Szerintem még mindig jobb kérdés, mint hogy azt kérdezzem meg, hogy "nem lenne baj, ha megb*szom a csajom? már elvesztettem a szüzességem a szomszéd lány anyjával:)"


#9-es

Ha még ilyen hasonló dolgokat veszek észre felőle, akkor megpróbálok elérni valamit nála

Amúgy amikor megtudta, hogy tetszik nekem, akkor írta, hogy miért nem ezzel kezdtem

Mondom mert hogy akkor milyen hülye lennék már, hogy: "Szia:) Tetszel nekem"

De amióta megtudta, azóta többet foglalkozik velem..

2016. jan. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!