Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Próbálkozzak még a barátaimmal...

Próbálkozzak még a barátaimmal, vagy teljesen felesleges?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, akik jó barátaimnak nevezik magukat, de soha nem jönnek el velem sehova. Akármikor hívom el őket, folyton csak kockulnak vagy éppen a 17. unokatestvérének a nagyanyjának a kistestvérének a születésnapjára menős dumával ráznak le. Egész nyáron 1-szer találkoztunk, slussz passz. Általában 2-3 évenként szoktunk találkozni ha senki nem nyomul rá a találkozásra. Nem igazán érdekli őket a társasági élet. Mindig csak én keresem őket, sohase ők engem vagy egymást. Sehova nem járnak ki. Vagy éppen egész nyáron nyaralnak. Ez baráttól függ. Velem nincs baj, pedig már megkérdeztem, szívesen lennének velem meg mindenkivel, de ahhoz fel kell állni. Ők kényszerítenek arra, hogy egyedül unatkozzak vagy számítógépezzek és ezt már gyűlölöm. Keressek újakat vagy egyszer csak kinövik a gépezést és kijönnek. 16-17 évesek vagyunk fiúk.

2016. aug. 9. 12:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti mondat kérdés volt.
2016. aug. 9. 12:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jönnek ki, keress újakat, szerintem...
2016. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es igen, de aztán rájöttem, hogy inkább 1-nél próbálkozok és nem fogom az összeset.
2016. aug. 10. 15:24
 5/5 anonim válasza:
keress uj baratokat eezekkel meg beszeld meg a dolgokat ha annzira bant
2016. aug. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!