Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Operatőrnek szeretnék tanulni,...

Operatőrnek szeretnék tanulni, melyik egyetemre menjek?

Figyelt kérdés
Jelenleg grafikusként vagyok ötödéven középsuliban, és filmes operatőrként szeretnék tovább tanulni. Egyenlőre nem tudom melyik egyetemre menjek és hogy Magyarországon tanuljak-e vagy Bécsben. Mit javasolnátok, Mo. vagy Bécs? illetve melyik egyetem?

2016. szept. 20. 21:08
 1/3 anonim válasza:
11%
Hát a mostani operákban nem használnak már tőrt szóval az egyetemek amik megszűntek nem egyetemek és főként nem tanítanak operákra tőröket szóval inkább keress egy főiskolát ahol belevághatod magad az operák világába te kis vödör.
2016. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom,aktuális-e még a kérdés,vagy azóta mentél már valahova tanulni,de itthon egyetem a Színház és Filmművészeti van,de iszonyú nehéz elvileg bekerülni,meg még a Metropolitan Egyetem amiről tudok,az meg viszont csak önköltségesben van, okj-ből meg a HSC Stábiskola,amiről azt írják jó!
2018. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MaxiAaron19 válasza:

Melyik egyetemre mentél?

Én is operatőr szeretnék lenni

2019. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!