Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki elmagyarázná hogy...

Valaki elmagyarázná hogy működik a NAAS?

Figyelt kérdés

student award agency of scotland

Tényleg díjmentesen tanulok Skóciában? Csak ott, Angliában nem?

A napier támogatja?

Az a tervem, hogy 11. után, amikor betöltöm a 18at kimegyek egy nyarat angliába au pernek, hogy pénzt gyűjtsek egyetemre, majd mikor leérettségiztem tanulmányaimat a Napieren szeretném folytatni



#egyetem #tanulás #Anglia #külföld #Skócia #student award agency of scotland
2016. okt. 2. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Az elozo kerdesedhez irtam valaszt de ott nem lattam hany eves vagy. Lehet mire kijarpd a sulit mar nem lesz ingyenes az oktatas, vagy a minimum 3 ev ittartozkodas helyett mar tobb kell. Ha nem is kapod meg a tamogatast, skociaban meg mindig olcsobb tanulni (eddig). En nem fizetek az egyetemert de ha koltsegteritesen lennek akkor pl egy 60 kredites modulom kerulne kb £900-£1200ba. Angliaban ugyan ez 3-4ezer. Azert van kulonbseg...
2016. okt. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!