Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmus megpályázása esetén...

Erasmus megpályázása esetén minden esetben kell nyelvvizsga, nyelvtudás?

Figyelt kérdés
2016. okt. 16. 16:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Valamint kiemelkedő tanulmányi átlag kell hozzá?
2016. okt. 16. 17:18
 2/2 anonim válasza:

szia!

erasmussal vagyok kint Németországban :)Én az ELTE-TÓK-on tanulok. Nem kérnek nyelvvizsgát, de a nyelvtudás sztem hasznos :D mondjuk, ha angolt jól beszélsz, és elmennél a világ másik felére, ahol ugyancsak beszélnek angolul, működhet :)

Az én sulim nem kért nyelvvizsgát, a tanulmányi átlagot nézik, de 3-4 felett simán van esélyed sztem. Ja, meg mielőtt kijöttem, ki kellett töltenem egy online nyelvtesztet, ami utána rögtön ki is dobta, h kb milyen szinten vagyok most, ill. mielőtt hazamegyek, ugyancsak ki kell majd töltenem egy hasonlót. Visszajelzés neked, h hol állsz most, hova jutottál, sztem jó dolog. Ha bármilyen kérdés felmerül még benned, írj privibe, szívesen segítek.

2016. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!