Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanuló akarok lenni. Mik...

Magántanuló akarok lenni. Mik a jogaim, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Már nem birom tovább az iskolában most kezdtem a 9. osztályt de nehezen tudok beilleszkedni sőt nem is tudok.Minden egyes perc kész kín szenvedés.Mindig is utáltam iskolába járni de ez már kibirhatatlan.Emellett pánikbeteg vagyok és egyéb pszihés problémám is van.Elsösorban magántanulok tanácsát szeretném kérni,hogy ők ,hogy kérvényezték a magántanulást.Milyen okokat fogadnak el inkább az iskolába.Egy valamit tisztázni szeretnék a félreértés elkerülése érdekében :NEM a könnyű életre vágyok hogy ne keljen tanuljak és egész nap csak szorakozak.Igy is tanlni fogok csak eppen azt szeretném,hogy ne keljen minden orára bejárjak és ez azért is jo lenne mert szeretnék sportolni is és meg könnyitené a dolgomat ha több idöm lenne.

Válaszaitokat elöre is köszönöm.



2015. okt. 18. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidnek kell kérvényeznie az igazgatónál. Ha ők benne vannak, akkor nyilván tudják indokolni is.
2015. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jársz pszichológushoz, kapsz gyógyszert pszichiátertől?
2015. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem,terápiára járok.Ahol homeopátiával kezelnek.
2015. okt. 19. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Homeopátiával? Hát inkább egy pszichoterápiás szakemberhez kéne fordulnod.
2015. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!