Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakot akarok váltani, mi a...

Pmq8888 kérdése:

Szakot akarok váltani, mi a további teendő?

Figyelt kérdés
Első éves hallgató vagyok egy főiskolán, de rájöttem ezalatt az egy év alatt, hogy inkább másik szakra szeretnék járni, ugyanebben az iskolában, az info pultnál azt mondták, hogy pótfelvételivel kell majd jelentkeznem az iskolába, mert az átjárás nem lehetséges, mikor meg meddig kell a felvin bejelölnöm a sulit és befizetni a pénzt?
2013. jún. 26. 09:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg hol tudom majd megnézni, hogy indul-e nappali képzés a szakból a pótjelentkezésnél?
2013. jún. 26. 09:25
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg ki kell iratkoznom a mostani szakról hozzá?
2013. jún. 26. 09:39
 3/3 Marczell válasza:
Pótfelvételi időszak július végén kezdődik, amikor nyilvánosságra hozzák az egyetemek a ponthatárokat és hogy kiket vettek fel. Ha még vennének fel hallgatókat az adott karok, akkor kiírják a pótfelvételi lehetőséget. KRE-n láttam például egy hirdetést ott augusztus 10 volt azt hiszem a jelentkezési határidő
2013. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!